Skip to content

Dlaczego Niszczyciel z She-Hulk wygląda tak znajomo

29 de wrzesień de 2022
l intro 1664487187

Nick Gomez pozuje

Zawiera spoilery do odcinka 7 „She-Hulk: Attorney at Law” (i wiele starszych programów)

Siódmy odcinek „She-Hulk: Attorney at Law”, zatytułowany „The Retreat”, opowiada o Jennifer Walters (Tatiana Maslany), znanej również jako She-Hulk, która towarzyszy kuratorowi sądowemu, aby sprawdzić Emila Blonsky’ego (Tim Roth). aka Obrzydliwość. Kiedy super sprawne osoby uczestniczące w duchowym odosobnieniu Blonsky’ego przypadkowo uszkadzają samochód Waltersa, niechętnie zgadza się zostać w pobliżu, czekając na lawetę. Podczas swojego pobytu niechętnie otwiera się na temat swojego związku i problemów z poczuciem własnej wartości, co jest trudniejsze, gdy widzi znajomą twarz w grupie Blonsky’ego.

Znany w Marvel Cinematic Universe tylko pod swoim nikczemnym pseudonimem, Wrecker (Nick Gomez) jest pozornie byłym przywódcą Wrecking Crew. Oddani widzowie zapamiętają go z dłuższymi włosami i magicznym łomem — mniej oddani widzowie będą potrzebować tylko środka odcinka „Wcześniej włączony”, który zapewnia Walters. Ale jest całkiem możliwe, że widzowie rozpoznają go z innych dzieł, ponieważ Gomez konsekwentnie pracuje w przemyśle rozrywkowym przez ostatnie trzy dekady. Chociaż prawdą jest, że jego napisy rzadko trafiają do nagłówków, to Gomez będzie w centrum uwagi tej konkretnej lektury. Rzućmy okiem na niektóre z jego kariery, aby zobaczyć, co robił.

Nick Gomez jest szczęśliwym ocalonym wyzwalaczem w The Walking Dead

W 2010 roku AMC wydało „The Walking Dead”, postapokaliptyczny horror (bądźmy realistami i oznaczmy to również jako część gatunku dramatu) oparty na komiksie o tej samej nazwie, który został stworzony przez Roberta Kirkmana i Tony’ego Moore, napisany przez Kirkmana, zilustrowany przez Moore’a i Charliego Adlarda. W chwili pisania tego tekstu serial ma się zakończyć w 2022 roku, po jedenastym sezonie. Ogólnie rzecz biorąc, historia opowiada o ciągle zmieniającej się grupie ocalałych w świecie opanowanym przez zombie. Przez lata główną obsadą byli Andrew Lincoln, Dania Gurira i Steven Yeun. Jedynymi dwoma aktorami nadal aktywnie pracującymi nad serialem, którzy byli częścią jego powstania, są Norman Reedus i Melissa McBride.

W 2012 roku, w trzecim sezonie pierwszych dwóch odcinków, zatytułowanym „Seed” i „Sick”, Nick Gomez wcielił się w postać Tomasa, przywódcy grupy więźniów, którzy byli „bezpiecznie” zamknięci w stołówce, gdy zombie wybuchło po raz pierwszy. wystąpił. Być może słusznie Tomas nie ufa grupie bohaterów (długoletni widzowie zauważą, że główni bohaterowie nigdy nie grają ze sobą szczególnie dobrze). Mniej słusznie Tomas udowadnia, że ​​jest zabójcą z zimną krwią, a ówczesny przywódca grupy Rick Grimes (Lincoln) zmienia rysy twarzy skazańca za pomocą pobliskiej maczety. Zgadnij, że to też czyni go zabójcą z zimną krwią, co?

Nick Gomez jest plemiennym policjantem w The Red Road

Frank Morgan zbliża się do Phillipa Kopusa

W 2014 roku Sundance TV wypuściło „Czerwona droga”, amerykański serial dramatyczny, który otrzymał dwa sezony, zanim został odwołany w 2015 roku. Ogólnie rzecz biorąc, historia opowiada o prawdziwych zmaganiach Indian Ramapough Lenape Nation po toksycznych odpadach z pobliskiego Ford Motor. Fabryka firmy w New Jersey została porzucona na ich ziemi. W serialu występują Martin Henderson jako Harold Henderson, policjant, który czuje się komfortowo z łamaniem prawa, oraz Jason Momoa jako Phillip Kopus, były skazaniec, który stara się związać koniec z końcem w każdy możliwy sposób. Wśród wielu dramatów przedstawionych w „Czerwonej drodze” jest zabawna, drobna sprawa żony Harolda, Jean Jensena (Julianne Nicholson), będącej jedną z dawnych miłości Phillipsa. Brawo dla trójkątów miłosnych!

W „Czerwonej drodze” Nick Gomez gra Franka Morgana, członka plemiennej policji. Frank w większości jest po prostu po to, by wzmocnić plemię. Doceńmy tylko, że seria została stworzona, aby pomóc informować opinię publiczną o bieżących problemach, z jakimi borykają się rdzenni mieszkańcy, jeśli chodzi o skutki kolonizacji.

Nick Gomez jest policjantem z głębin w Snatchers

Oscar Ruiz widzi coś okropnego

W 2017 roku Stage 13 wydało „Snatchers”, internetowy miniserial horror-komedia, który miał 25 odcinków i zakończył się w 2018 roku. tylko zamiast kręcić miniserial, studio wyprodukowało film o tej samej nazwie. Ogólnie rzecz biorąc, obie historie opowiadają o Sarze Steinberg (Mary Nepi), która po pierwszym zbliżeniu seksualnym, speed w ciągu 24 godzin przechodzi przez całą ciążę i rodzi brutalną, morderczą kosmitę. Następnie, zaraz po ucieczce z pierwszego, wyskakuje z drugiego obcego potwora, z których oba są pomiotami starożytnego kosmity, który znajduje się w jej chłopaku, Skyler Cole (Austin Fryberger). Z pomocą swojej najlepszej przyjaciółki, Hayley Chamberlain (Gabrielle Elyse), Sara pokonuje kosmitów i ratuje ludzkość.

W „Snatchers” Nick Gomez gra Oscara Ruiza, policjanta, który bada Sarę i Hayley po tym, jak kosmiczny pomiot Sary morduje dosłownie wszystkich w klinice, w której się urodził. Niestety, udaje mu się zabrać dwójkę nastolatków do aresztu i wtedy na świat pojawia się drugie potomstwo Sary… i jest tak samo agresywne jak pierwsze. Biedny Oscar nie ma żadnych kwalifikacji, by poradzić sobie z tą sytuacją i ulega (czytaj: straszliwą śmiercią) znacznie silniejszemu, znacznie mniejszemu stworzeniu. Dodaj kolejną przerażającą śmierć do rosnącej liczby Gomeza.

Nick Gomez jest podejrzanym detektywem w Criminal Minds

Detektyw Orlando Gaines śledczy

W 2005 r. CBS wydało „Criminal Minds”, amerykański serial kryminalny o procedurach policyjnych, który trwał przez 15 sezonów i zakończył się w 2020 r. (nie martw się, w tym roku pojawi się nadchodząca seria ożywienia). Ogólnie rzecz biorąc, historia opowiada o grupie kryminalistów, którzy pracują dla FBI jako członkowie Jednostki Analizy Behawioralnej. Od tego momentu fabuły są dość proste — zespół konfrontuje się ze sprawą, jednocześnie konfrontując się ze swoimi osobistymi problemami (nie byłby to dramat, gdyby osobiste problemy nie przeszkadzały). Przez lata główną obsadą byli Mandy Patinkin, Adam Rodriguez i Thomas Gibson, ale ulubieńcami fanów wydają się być Matthew Gray Gubler i Shemar Moore.

W piętnastym i ostatnim sezonie oryginalnego serialu, w dziewiątym odcinku, zatytułowanym „Face Off”, Nick Gomez wciela się w Orlando Gainesa, prywatnego detektywa, który zbiera informacje dla Everetta Lyncha (Michael Mosley), znanego również jako Kameleon, płodny psychopatyczny seryjny morderca i seryjny podpalacz z arkuszem rapowym dłuższym niż większość powieści Victora Hugo. Postać Gomeza nie jest właściwie rolą „mrugnięcia i przegapienia”, ale jest tam tylko przez krótką chwilę. W tym krótkim czasie, kiedy pojawia się na ekranie, udowadnia, że ​​jest typem oddanego detektywa, który każdy chciałby mieć po swojej stronie. Szkoda tylko, że jest zdecydowanie pozbawiony skrupułów.

Czy ten post był pomocny?