Skip to content

Dlaczego najbardziej obrzydliwa scena szczura Barbarzyńcy nigdy nie trafiła na ekrany

13 de październik de 2022
l intro 1665696333

Zach Cregger na czerwonym dywanie

„Barbarzyńca” to film, o którym wszyscy mówią o tym sezonie Halloween 2022. Hardcorowy horror wyszedł od Zacha Creggera, reżysera „Miss March” i członka trupy „The Whitest Kids U’ Know”. Fani nigdy nie mogli spodziewać się tak mrocznego i niepokojącego filmu od twórcy komedii, ale Cregger absolutnie trzyma się lądowania idealnie, a nawet udaje mu się przemycić po drodze trochę mrocznego humoru. Wiele komediowych momentów w filmie zapewnia Justin Long, który gra cudownie nikczemnego AJ, narcystycznego drapieżnika, który jest także aktorem i który jest właścicielem jednego z pokręconych Airbnb.

Film rozgrywa się, gdy wydaje się, że dwoje nieznajomych zostało błędnie zarezerwowanych na wynajem domu à la Airbnb. Kiedy odkrywają sekrety domu, zostają zabrani do przerażającego podziemnego świata, w którym muszą walczyć, aby przetrwać. Wpisz AJ, właściciela nieruchomości, który wraca do domu, zanim spróbuje go sprzedać, aby pomóc w niektórych opłatach prawnych, które będzie musiał spłacić za skandal, który sam na siebie ściągnął.

Zanim Justin Long podpisał kontrakt z AJ, Cregger rozważał tę rolę w innym hollywoodzkim A-Lister. Ostatecznie rola przypadła Longowi, a jego obsadzenie pojawiło się z nieoczekiwanie zdrowym rozumowaniem. Długo drażnił się, że w Hollywood jest kilka gwiazd, które zainspirowały jego występ w filmie.

Postać Justina Longa była niemal głową szczura z małym ptakiem w usuniętej scenie

Od tego momentu będzie dużo spoilerów dla „Barbarzyńcy” i jest to film, który najlepiej się podoba, gdy wchodzi się w niego wiedząc jak najmniej i pozwala się zaskoczyć. Postępuj ostrożnie.

W filmie postać Justina Longa AJ zostaje uwięziona przez potwora mieszkającego pod domem. Okazuje się, że potwór wierzy, że uwięzione przez niego dzieci to jej dzieci, które musi pielęgnować i opiekować się nimi. Kiedy potwór uwięził AJ w jej sypialni, próbuje karmić piersią AJ, z którego ostatecznie walczy. Reżyser Zach Cregger ujawnił przerażającą scenę, która została wycięta z filmu, która miała nastąpić bezpośrednio po tej scenie.

Justin Long powiedział Vulture o tej scenie: „Była taka chwila [scene in the movie] gdzie mama, bo nie chciałam się przystawić do piersi, bierze szczura — przemyka obok — i odgryza mu głowę, przeżuwa i wsadza mi do ust pisklęta. Co było w scenariuszu i wiedziałem, że to się stanie. I nakręciliśmy to zaraz po nakręceniu sceny karmienia piersią. Zach to wyciął. Czuł, jakby to był most za daleko wulgarny.

Justin Long rozumie, dlaczego scena została ostatecznie wycięta

Ash Crossan, Georgina Campbell, Justin Long, Zach Cregger i Matthew Patrick Davis na premierze Barbarzyńcy

Omawiana scena przerywnikowa pojawiła się również w wywiadzie dla Longa w GQ. Powiedział im, że to prosciutto, którego używają do uzyskania efektu, a kolega Longa w scenie zapytał go, czy to w porządku, że wypluli jedzenie bezpośrednio do ust.

Long odpowiedział: „Tak, oczywiście. Jesteśmy tutaj. Już to robimy. Zapisałem się na to”. W przewrotny sposób bardzo chciałem, żeby to trafiło prosto do moich ust. Pomyślałem, że jako widz chciałbym zobaczyć jak najwięcej z tego, jak to możliwe. Chciałbyś, żeby było tak obrzydliwe, jak to tylko możliwe. I potem Zach wyciąć [the scene], którego dowiedziałem się za pierwszym razem, gdy go zobaczyłem. To było zbyt bezinteresowne; to było zbyt wiele. Wystarczyła scena karmienia piersią, a potem chcieliśmy kontynuować opowieść”.

Ta szalona i obrzydliwa scena może nie znalazła się w filmie, ale coś takiego mogłoby się pojawić w późniejszej części, gdyby powstało więcej „barbarzyńskich” filmów. Reżyser Zach Cregger ma nawet szalony pomysł na możliwą kontynuację. Opierając się na tym, co dzieje się z AJ, Justin Long najprawdopodobniej nie wróci do sequela, ale nigdy nie wiadomo w horrorze. Wszelkiego rodzaju rzeczy powracają w sequelach horrorów.

„Barbarzyńca” jest obecnie w kinach.

Czy ten post był pomocny?