Skip to content

Data premiery trzeciego i ostatniego sezonu Lost in Space (wreszcie), teaser

7 de październik de 2021
post in space 3x04 1

Data premiery, Will Robinson! Data premiery!

Netflix nareszcie ujawnił, kiedy Zagubieni w kosmosie rozpocznie swoją misję w ostatnim sezonie — Środa, 1 grudnia, prawie dwa lata po wydaniu drugiego biegu rebootu.

Powyższy zwiastun został również wydany.

W ośmioodcinkowym pożegnalnym dramacie sci-fi/rodzinnym „stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, a instynkt przetrwania rodziny Robinsonów zostanie poddany ostatecznej próbie” — mówi nam streszczenie. „Po roku uwięzienia na tajemniczej planecie Judy (grała Taylor Russell), Penny (Mina Sundwall), Will (Maxwell Jenkins) i Robot (Brian Steele w kostiumie robota) muszą poprowadzić 97 młodych Kolonistów w wstrząsającym ewakuacja — ale nie przed odkryciem tajemnic, które na zawsze zmienią ich życie.

Zagubieni w kosmosie 3Utracone miejsce 3

„Tymczasem John (Toby Stephens) i Maureen (Molly Parker) – z Donem (Ignacio Serricchio) u boku – muszą walczyć z przeważającymi siłami, próbując ponownie zjednoczyć się ze swoimi dziećmi” – kontynuuje zapowiedź. „Robinsonowie będą musieli zmierzyć się z emocjonalnym wyzwaniem, jakim jest nie tylko zagubienie się – ale także oddzielenie od tych, których kochają… w obliczu największego zagrożenia ze strony obcych”.

Chcę czerpać? Zagubieni w kosmosie, czy na jakikolwiek inny program? Wyślij wiadomość e-mail na adres InsideLine@tvline.com, a odpowiedź na Twoje pytanie może zostać udzielona przez Matt’s Inside Line.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasz cotygodniowy biuletyn. Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?