Skip to content

Data premiery Netflix w sezonie 2 „Słodkie magnolie” — PIERWSZE SPOJRZENIE w 2022 r.

15 de grudzień de 2021
sweet magnolias season 2 02

Netflix wita fanów z powrotem w Serenity na początku 2022 roku. Słodkie Magnolie powróci w swoim 10-odcinkowym drugim sezonie Piątek, 4 lutego, dowiedziała się TVLine.

Oto, co wiemy do tej pory, zgodnie z oficjalnym logiem: „Po otwarciu drugiego sezonu Maddie, Helen i Dana Sue dowiadują się, kto jest w samochodzie. Ale to tylko pierwsza z wielu niespodzianek, które pojawiają się podczas Prom Night — niespodzianek, które zmieniają relacje w całym mieście. Flądrują przyjaźnie. Stare miłości się kończą i zaczynają się nowe. Długo skrywane sekrety zakłócają pracę, zmieniają życie i zmieniają równowagę sił w Serenity. Każdy jest dotknięty.”

OK, to brzmi dość intensywnie. Ale nie martw się, jest coraz lepiej… tak jakby: „W śmiechu i porażce, Słodkie Magnolie nadal walczą o to, co jest dobre dla nich samych i dla ludzi, których kochają – nawet jeśli te wysiłki wiążą się z wysoką ceną. Czy odkryją, że są jakieś problemy, których nawet Noc Margarity nie może rozwiązać? Chodź wylej i przekonaj się.”

W sezonie 2 powracają JoAnna Garcia Swisher jako Maddie Townsend, Brooke Elliott jako Dana Sue Sullivan, Heather Headley jako Helen Decatur, Chris Klein jako Bill Townsend, Jamie Lynn Spears jako Noreen Fitzgibbons, Justin Bruening jako Cal Maddox, Carson Rowland jako Tyler Townsend. Logan Allen jako Kyle Townsend, Anneliese Judge jako Annie Sullivan, Brandon Quinn jako Ronnie Sullivan i Dion Johnstone jako Erik Whitley.

Słodkie Magnolie opiera się na powieściach Sherryl Woods, która jest producentem wykonawczym obok showrunnerki Sheryl J. Anderson i Dana Paulsona.

Kontynuuj przewijanie, aby znaleźć serię zdjęć z pierwszym spojrzeniem z sezonu 2, a następnie zostaw komentarz z nadziejami na Słodkie Magnolie poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?