Skip to content

Data premiery 2. sezonu Shadow and Bone Lands — zobacz pierwsze zdjęcia

8 de grudzień de 2022
Shadow and Bone Season 2 Ben Barnes Darkling

Nowe odcinki z Cień i kość nadejdą, a teraz wiemy, kiedy.

Netflix ogłosił w czwartek, że sezon 2 będzie miał premierę Czwartek, 16 marca. Zaznaczcie odpowiednio swoje kalendarze!

Streamer zaprezentował także nowe zdjęcia z drugiego sezonu, które możecie obejrzeć poniżej.

W oświadczeniu współprowadzący show, Eric Heisserer, zdradził, co nas czeka, w tym nowe twarze i ekscytujące nowe miejsca do odwiedzenia. „Poszerzamy świat, odwiedzamy nowe lokalizacje, odwiedzamy Novyi Zem i Shu Han, a to wszystko jest integralną częścią narracji” – powiedział.

Dodał współshowrunner Daegan Fryklind: „W tym sezonie naprawdę zagłębiliśmy się w mitologię dotyczącą wzmacniaczy, ale także twórcy wzmacniaczy, Morozovej, kim był, jaka jest jego historia i jak się łączy w ten świat. Wychodzimy i wchodzimy głębiej”.

W nadchodzącym sezonie Alina (w tej roli Jessie Mei Li) ucieka i jest zdeterminowana, by obalić Fałdę Cienia i ocalić Ravkę przed ruiną. Może to okazać się trudne w przypadku generała Kirigana (Ben Barnes), którego ostatnio widziano wychodzącego z Fałdy, powracającego, by dokończyć to, co zaczął.

Z przerażającą nową armią „pozornie niezniszczalnych cienistych potworów i przerażających nowych Griszów rekrutów, Kirigan jest bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek”, zgodnie z oficjalnym streszczeniem. „Aby mieć szansę walki z nim, Alina i Mal zbierają nowych, potężnych sojuszników i rozpoczynają podróż obejmującą kontynent w celu odnalezienia dwóch mitycznych stworzeń, które wzmocnią jej moce”.

Tymczasem w Ketterdamie Wrony muszą „zawrzeć nowe sojusze, walcząc ze starymi rywalami i jeszcze starszymi urazami, które zagrażają nie tylko ich miejscu w Baryłce, ale także ich życiu. Kiedy pojawi się szansa na śmiertelny napad, Wrony ponownie znajdą się na kursie kolizyjnym z legendarnym Przywoływaczem Słońca.

Cień i kości sezon 2

Cień i kości sezon 2

Cień i kości sezon 2

Cień i kości sezon 2

Cień i kości sezon 2

Cień i kości sezon 2

Cień i kości sezon 2

Cień i kości sezon 2

Czy jesteś podekscytowany Cień i kość Sezon 2?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze e-mailowe powiadomienia o nowościach! Kliknij tutaj, aby subskrybować.

Czy ten post był pomocny?