Skip to content

Czy Hanako Greensmith z Chicago Fire, Daniel Kyri i Alberto Rosende są przyjaciółmi w prawdziwym życiu?

29 de wrzesień de 2022
l intro 1664429321

Gallo patrząc w górę

Jeśli chodzi o „Chicago Fire”, wszystko kręci się wokół relacji — między innymi Stella Kidd i Kelly Severide, Sylvie Brett i Matt Casey oraz Violet Mikami i Evan Hawkins.

Ale to nie tylko powiązania miłosne w fikcyjnym Firehouse 51 sprawiają, że „Fire” jest wyjątkową serią z serii One Chicago. Chodzi także o przyjaźnie — Christophera Herrmanna i Randalla „Moucha” McHollanda, Harolda Cappa i Tony’ego Ferrarisa, Wallace’a Bodena i prawie każdego. Ale jedna przyjaźń prawdopodobnie stoi ponad resztą, koleżeństwo w stylu Trzech Muszkieterów, które mają Violet (w tej roli Hanako Greensmith), Blake Gallo (Alberto Rosende) i Darren Ritter (Daniel Kyri).

Podczas gdy ich przygody na ekranie mogły osiągnąć szczyt w pierwszej połowie sezonu 10, showrunner „Chicago Fire” Derek Haas obiecał przywrócić to zabawne towarzystwo podczas sezonu 11, który jest teraz emitowany w środowe wieczory na antenie NBC.

Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy trio to przyjaciele w prawdziwym życiu? Podczas niedawnego wywiadu przy okrągłym stole, w którym wzięli udział Looper, Greensmith, Rosende i Kyri, ujawnili dokładnie, co dzieje się między nimi trzema, gdy kamery przestają się toczyć.

„Na ogół lubimy się nawzajem”, mówi Alberto Rosende

W „Chicago Fire” trio Violet-Gallo-Ritter było najlepszymi kumplami od czasu zebrania się w sezonie 8, czego kulminacją było to, że przed sezonem 10 założyli wspólnie browar domowy. niezręcznie i wysłał Violet biegnącą w ramiona wodza Hawkinsa (Jimmy Nicholas), z którym jest obecnie w związku. Ale to nie powstrzymało całej trójki od przyjaźni.

Poza ekranem Hanako Greensmith, Alberto Rosende i Daniel Kyri są rzeczywiście przyjaciółmi w prawdziwym życiu. W rzeczywistości trójka wybrała się kiedyś na wspólną wycieczkę do Grecji, którą Kyri nazwał „dosyć ważną rzeczą” dla grupy. „Jesteśmy na tyle blisko, że dosłownie bawiłem się najwspanialszą zabawą, jaką miałem od jakiegoś czasu, grając z nimi w Yahtzee w piątek wieczorem” – powiedział Greensmith.

„To było niesamowite!” dodał Rosende. „Czerwone wino i Yahtzee. I mamy wieczory filmowe… Staramy się robić więcej. Staramy się pozostać wierni naszemu cotygodniowemu wieczorowi filmowemu… Generalnie cieszymy się sobą”. Greensmith zgodził się, dodając: „To trochę irytujące. Ale tak, jesteśmy najlepsi!”

Więcej „shenaniganów” tria, jak nazywa ich Rosende, można zobaczyć w 11. sezonie „Chicago Fire”, który jest emitowany w środy o 21:00 czasu wschodnioamerykańskiego w NBC.

Czy ten post był pomocny?