Skip to content

Czy gra Squid dostanie sezon 2? Plus, wewnątrz „debaty” o tym tytule

6 de październik de 2021
squid game frontman

Czy to będzie „Gra w kalmary na!” dla Netflixa?

Koreański serial o 456 osobach zwabionych na zabawę (niewiarygodnie) śmiercionośne wersje gier dla dzieci są na dobrej drodze, aby stać się najczęściej próbkowanym serialem giganta streamingu w historii. W związku z tym wydaje się nieuniknione, że drugi sezon zostanie podświetlony na zielono.

Z bramy, Gra w kalmary stała się pierwszą koreańską oryginalną serią, która znalazła się na szczycie listy popularności Netflix Top 10, a także ma szansę stać się największą nieanglojęzyczną serią firmy wszechczasów (gdy minie Hiszpanię Napad na pieniądze). Współdyrektor generalny Netflix, Ted Sarandos, powiedział pod koniec września, że ​​”jest bardzo duża szansa, że ​​będzie to nasz największy program w historii”, jeśli się powiedzie Bridgerton (który w pierwszych czterech tygodniach od premiery był próbkowany przez 82 miliony kont, które obejrzały co najmniej dwie minuty).

W rozmowie z Vulture, Bela Bajaria — szefowa globalnej telewizji Netflix — podobno brzmiała optymistycznie w związku z odnowieniem, choć powiedziała, że ​​będzie to zależeć od harmonogramu i zainteresowań scenarzysty/reżysera Hwang Dong-hyuka. „Ma film i inne rzeczy, nad którymi pracuje” – powiedział Bajaria. „Próbujemy znaleźć dla niego odpowiednią strukturę”.

Sam Hwang powiedział, że każdy możliwy sezon 2 prawdopodobnie przyniesie prawdziwy pokój scenarzystów, a także innych reżyserów, i że – nie psując niczego – może zbadać kwestię funkcjonariuszy policji „niedziałających wystarczająco szybko”.

Jeśli chodzi o Gra w kalmaryTytuł, którego pochodzenie nawiązuje do sceny otwierającej serial, Bajaria powiedział Vulture, że „zdecydowanie była rozmowa” na ten temat.

„Ten [Netflix] Zespół w Korei debatował nad tytułem, ale kiedy go oglądali, stwierdzili: „To jest to, czym jest. To interesujące i trochę dziwne, ale naprawdę zapada w pamięć” – opowiadała. „Więc naprawdę pochylili się i postawili na tytuł. Teraz nie wyobrażam sobie, żeby można go było nazwać inaczej”.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasz cotygodniowy biuletyn. Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?