Skip to content

Czy Akademia Umbrella może się skończyć wraz z sezonem 4? EP waży się na losie serialu

26 de czerwiec de 2022
the umbrella academy renewed cancelled

Podobnie jak los wszechświata, w którym to się dzieje, Akademia Parasolowaprzyszłość wisi w powietrzu.

Trzeci sezon adaptacji komiksu Netflixa zakończył się w środę i obecnie nie ma informacji, czy serial powróci w czwartym sezonie. Ale jeśli seria czy powrót do sezonu 4, te odcinki mogą potencjalnie służyć jako Akademia Parasolowaostatni, oparty na początkowym planie serialu Steve’a Blackmana.

„Nie wiem ile sezonów [Netflix] chce iść. Rozbiłem im sezon 4 i znam początek, środek i koniec [of it]”, Blackman wyjawia TVLine. „Kiedy zaczynałem program, tak naprawdę znałem tylko pierwsze cztery sezony w mojej głowie”.

Dodaje, że Gerard Way, który jest autorem komiksów, o których Akademia Parasolowa jest oparty, „chce robić rzeczy przez kolejną dekadę i zamierza robić tomy i tomy”. Ale nawet jeśli materiał źródłowy trwa przez lata, „Mam to, co uważam za koniec programu telewizyjnego”, mówi Blackman.

„Netflix może chcieć czegoś więcej”, dodaje, „ale mam słodką myśl o tym, gdzie moim zdaniem program powinien się skończyć i dokąd zmierzamy”.

Akademia Parasolowazakończył się trzeci sezon — uwaga spoilera! — z nowo stworzonym kugelblitzem pożerającym wszechświat, jaki znamy. Sir Reginald próbował całkowicie przeprogramować wszechświat, zanim został zniszczony, ale jego proces został przerwany przez Allison; w ten sposób pozostałe rodzeństwo Umbrella Academy i Sparrow Academy zostało przeniesione do pozornie na wpół uformowanego świata, w którym nie mają już swoich mocy.

„Tam będą reperkusje, jeśli będziemy mieli szczęście mieć 4 sezon, niekompletnego programowania wszechświata” – ujawnia Blackman. „Ktoś zapytał mnie: „Dlaczego miałby?” [Reginald] zostawić dzieci w tak złym miejscu? Twierdzę, że myśli, że może ich zostawić w Dobry miejsce. Narzekali na swoje moce i kim są, a teraz mówi: „Słuchaj, jesteś wolny. Nie masz już mocy, nic cię nie powstrzymuje. Żyj swoim życiem. Publiczność może zdecydować, czy Hargreeves zrobił dla nich coś dobrego, czy złego.

Czy sezon 4 byłby dla ciebie odpowiednim punktem zatrzymania? A może chciałbyś zobaczyć Akademia Parasolowa kontynuować przez sezon 5 i dalej? Powiedz nam poniżej.

Jeśli podoba Ci się TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?