Skip to content

„Czarny Adam” skacze z globalnym łukiem o wartości 140 mln USD; „Bilet do raju” zbliża się do 100 milionów dolarów WW – International Box Office

23 de październik de 2022
MCDBLAD WB003

AKTUALIZACJA NIEDZIELNA, Odśwież po najnowsze…: Warner Bros/New Line/DC Czarny Adam wystartował do 73 mln USD weekend z 76 międzynarodowych rynków kasowych. Wraz z startem krajowym 67 mln USD, globalny łuk to: 140 mln USD. Debiut na morzu znajduje się w górnej części zakresu, który widzieliśmy w weekend, podczas gdy światowy jest nieco do przodu.

Gwiazdor Dwayne Johnson był numerem 1 w zdecydowanej większości swoich zagranicznych debiutów i w każdym z nich był najlepszym tytułem w USA. W przypadku polubień i przy dzisiejszych kursach wymiany, początek śledzenia wyprzedza o 27% Shazam!.

Podczas gdy krytycy byli przygnębieni Czarny Adam, działająca na jego korzyść — nieco zaskakująco jak na ostry film — jest publiczność rodzinna. Na przykład Australia odnotowała 90% wzrost od piątku do soboty, Korea o 98%, a Francja o 67%. Widzowie przyznali filmowi 90% na Rotten Tomatoes, co jest najlepszym filmem DC od dekady.

Film sprawdził się szczególnie dobrze na rynkach, na których przoduje DC, w tym w Ameryce Łacińskiej i części Azji Południowo-Wschodniej (podział poniżej).

W IMAX, Czarny Adam zarobił 10,8 mln USD na całym świecie, w tym 4,5 mln USD z 343 ekranów offshore.

Przed nami dwa czyste weekendy Czarny Adam zanim Czarna Pantera: Wakanda na zawsze zaczyna.

W przetrzymaniu, Paramount’s Uśmiech po prostu robi się szerszy, gdy dodał odstraszacz 10 mln USD przez 82 mln USD całkowita na morzu. Na całym świecie jest w 166,3 mln USD.

Lider ostatniego weekendu, Universal/Blumhouse’s Halloween się kończy odnotował spadek o 62%, dodając 6,2 mln USD na 75 rynkach zagranicznych cume of 27,8 mln USD co jest powyżej Halloween zabija w tym samym momencie. Całkowita suma wynosi 82 mln USD. Międzynarodowość przewyższa Nie oddychaj 2 oraz Spirala tej sesji, podczas gdy Ameryka Łacińska wyprzedziła całe życie Halloween zabija po aktualnych stawkach.

Tytuły uniwersalne/robocze Bilet do raju w końcu skłonił się w kraju na tej ramie i teraz zbliża się do 100 milionów dolarów na całym świecie z 96,6 mln USD do niedzieli.

Warto również zauważyć, że Disney rozpoczął offshore wypuszczanie Searchlight’s Banshee z Inisherin z imponującym startem nr 2 w Wielkiej Brytanii w tyle Czarny Adam.

Awarie są aktualizowane poniżej.

NOWY

CZARNY ADAM

Rozpoczęcie rolloutu offshore w środę, Czarny Adam wzrosła do 73 mln USD start na 76 rynkach. Górne łuki prowadzili Wielka Brytania (6,1 mln USD), która wyprzedza konkurencję Jumanji: Witamy w dżungli o 33%, Shazam! o 37%, Rejs po dżungli o 141% i Drapacz chmur o 269%.

Meksyk (5,3 mln USD) był następny z 71% udziałem w pierwszej piątce i śledzący mniej więcej na równi z Shazam! jak również 48% powyżej Drapacz chmur+81% do przodu Jumanji: Witamy w dżungli i 396% powyżej Rejs po dżunglimi.

Regionalnie wejście DC było trzecim co do wielkości otwarciem tytułu Warner Bros w Ameryce Łacińskiej od początku pandemii. Zwłaszcza w Brazylia (4,9 mln USD), był to drugi najlepszy start dla WB podczas pandemii i znacznie wyprzedzający konkursy.

Australia (4,7 mln USD) pojawiło się z dużym wyprzedzeniem Shazam!, Wieżowiec oraz Rejs po dżungli. Francja (3,7 mln USD) również z łatwością pokonuje porównania i odnotowuje dobre wyniki w wiodących multipleksach. Ogólnie w Europie, BA zwieńczony Shazam! o 48%.

W Azji zdjęcie wyreżyserowane przez Jaume Collet-Serra wyprzedza o 7% Shazam! Wśród nich imponujące kokardki Malezja (2,2 mln USD), co jest największym otwarciem w erze pandemii o tytuł WB i Tajwan (2 mln USD) z 91% udziałem w rynku i największym w 2022 r. dla filmu WB, a także drugim co do wielkości otwarciem dla Johnsona. W Indonezja (1,4 mln USD), film zdobył 98% udziału w rynku i był największym otwarciem WB w erze pandemii. Filipiny (1 mln USD) to największe otwarcie pandemii WB i najlepsze od tego czasu Żartowniś.

Indie jest prawdziwym wyróżnieniem z 3,5 mln USD za drugie co do wielkości otwarcie DC i piąte co do wielkości otwarcie WB w historii.

Japonia ma dopiero nadejść 2 grudnia.

POCHWYTY

UŚMIECH

Najważniejsi Uśmiech uśmiechnął się do drugiego 10 mln USD w czwarty weekend spadł o 40%. Gra na 61 rynkach, a teraz ma międzynarodowy cume of 82 mln USD. Prowadzący tę sesję był Niemcy (1,4 mln dolarów na ramkę / -38%), co daje łącznie 8,3 mln dolarów. Następny był Wielka Brytania (1,1 mln USD / 32%) za 10 mln USD do tej pory. Francja utrzymał spadek o 42% i zarobił 5,7 mln USD. Meksyk zanurzył się o 45% za 7,2 miliona dolarów biegania i Australia wynosi obecnie 4,2 mln USD.

HALLOWEEN KONIEC

Ogólna gra jest tutaj prowadzona przez Wielka Brytania za 4,06 mln USD i przed Halloween zabija oraz Czarny telefon w tym samym momencie. Ten rynek dopiero się kręci Meksyk4,05 mln USD, które przekroczyło Halloween zabija, nie oraz Krzyk. Niemcy zgromadził 2,7 miliona dolarów, wyprzedzając Nie i więcej niż dwukrotnie Czarny telefon w tym samym miejscu, będąc na równi z Halloween zabija. Francja następuje z 1,9 mln USD i Włochy1,3 miliona dolarów to więcej niż suma Uśmiech, krzyk, czarny telefon oraz Nie.

BILET DO RAJU

Weekend na morzu dla Julii Roberts i George’a Clooneya był 4,8 mln USD na 78 rynkach od 80,3 mln USD do tej pory, powyżej Zaginione Miasto, Dom Gucciego, Ostatnie święta, Wczoraj oraz Szaleni bogaci Azjaci w tym samym momencie wydania na tych samych rynkach. To również zwieńczyło sumy życia O czasie oraz Wczoraj.

Spadki były głównie niewielkie, a Holandia straciła zaledwie 5%. Do tej pory najlepsze rynki to Australia (9,8 mln USD), Niemcy i Wielka Brytania (9,4 mln USD każdy), Holandia (3,2 mln USD) i Szwajcaria (2,6 mln USD). Japonia otwiera 3 listopada.

RÓŻNE ZAKTUALIZOWANE CUMES/NOTNE

Lyle, Lyle Krokodyl (SNY): 4 mln USD międzynarodowy weekend (16 rynków); 8,4 mln USD skumulowanych/37,1 mln USD na całym świecie

Królowa Kobieta (SNY): weekend międzynarodowy o wartości 2 mln USD (38 rynków); 20 mln USD z inwestycji zagranicznych / 83 mln USD na całym świecie

* Banshee z Inisherin (DIS): Międzynarodowy weekend 1,6 mln USD (tylko Wielka Brytania/Irlandia)

Nie martw się kochanie (WB): 1,5 mln USD międzynarodowy weekend (66 rynków); 38,6 mln USD z zagranicy / 82,9 mln USD na świecie

Tad Ostatni Odkrywca i Szmaragdowy Stółt (PAR): 1,1 mln USD w weekendy międzynarodowe (30 rynków); 29,3 mln zł

Minionki: Powstanie Gru (UNI): 957 tys. USD w weekend (84 rynki); 564 mln USD skumulowanych z zagranicy / 932,7 mln USD na całym świecie

Pani Harris jedzie do Paryża (UNI): 695 tys. USD w weekendy międzynarodowe (30 rynków); 5,7 mln USD skumulowanych międzynarodowych / 16,1 mln USD globalnie

Top Gun: Maverick (PAR): 690 tys. USD w weekend (32 rynki); 768,3 mln USD skupu zagranicznego/1,485 mld USD na całym świecie

Amsterdam (DIS): Międzynarodowy weekend 600 tys. USD (34 rynki); 7,9 mln USD skumulowanych międzynarodowych / 21,8 mln USD na całym świecie

Marzenie Księżyca (UNI): Międzynarodowy weekend 169 000 USD (40 rynków); 7 mln USD z zagranicy / 11,1 mln USD na całym świecie

*Oznacza nowy

POPRZEDNIA, SOBOTA AKTUALIZACJA: Czarny Adam dodał w piątek szereg 19 rynków i teraz się skończył 30,2 mln USD przez pierwsze trzy dni w kasie międzynarodowej. Piątek się kołysał 15,8 mln USD z gwiazdorską gwiazdą Dwayne’a Johnsona jako film nr 1 w USA na wszystkich 76 rynkach w premierze. Dzięki tym wynikom wciąż przyglądamy się zakresowi 70 mln USD na weekend otwarcia za granicą.

W nowych startach Friday dodał Wielka Brytania z 2 milionami dolarów na 1500 ekranach i plasuje się na pierwszym miejscu z 58% udziałem w 5 najlepszych filmach. Wyniki są +52% powyżej Shazam!53% do przodu Jumanji: Witamy w dżungli129% powyżej Rejs po dżungli i 291% do przodu Drapacz chmur. Akcje IMAX stanowiły bardzo solidne 9% wszystkich kas.

Również dołączasz do walki, Hiszpania zadebiutował w piątek do 587 tys. dolarów na 689 ekranach. Czarny Adam zdominował rynek z prawie 60% udziałem w pierwszej piątce; formaty premium radzą sobie bardzo dobrze, zdobywając 4,6% wszystkich kas. Wyniki dnia otwarcia są śledzone z wyprzedzeniem Jumanji 2 (+38%), Shazam! (+79%), Drapacz chmur (+187%) i Rejs po dżungli (+231%).

Obecnie 5 najlepszych rynków do piątku to Wielka Brytania (2 mln USD), Meksyk (1,9 mln USD), Brazylia (1,8 mln USD), Indie (1,7 mln USD) i Australia (1,7 mln USD).

Anegdotycznie słyszymy, że gra rodzinna jest silniejsza niż oczekiwano.

Więcej w niedzielę…

POPRZEDNI, PIĄTEK: Warner Bros/New Line/DC Czarny Adam zaczął pojawiać się w międzynarodowej kasie w środę, a przez czwartek kołysał się do 13,8 mln USD z 57 rynków. Dzisiaj dodaje Wielką Brytanię i Hiszpanię, ponieważ trwa publikacja za granicą.

W zestawie początkowe rynki do środy Francja oraz Korea. W pierwszym, gwiazdor Dwayne Johnson zarobił 1 milion dolarów przez pierwsze dwa dni. W Korei film prowadzi wszystkich z dużym marginesem. Podąża za typowym cyklem na rynku: szczytowy start w środę, następnie spadek w czwartek i odbicie w piątek, i ma bieżącą wartość 1,3 mln USD do dnia dzisiejszego (ta suma nie jest odzwierciedlona w dwudniowej cume offshore). nad).

Godnym uwagi startem w czwartek był? Indie z 1 milionem dolarów, co oznacza drugi co do wielkości debiut w historii Warner Bros i największy także dla DC. Święto Diwali przed nami.

Gdzie indziej, Meksyk850 000 $ w czwartek był o 9% wyższy od Johnson-starrer Jumanji: następny poziom i 63% w porównaniu z jego aktorem z 2018 roku Drapacz chmur.

W Australiaczwartkowe otwarcie 750 000 $ było o 80% wyższe niż Drapacz chmur i 87% powyżej Shazam!

Podczas gdy weekend zagraniczny tak naprawdę nie wychodzi, dopóki nie otrzymamy piątkowych liczb, spodziewamy się Czarny Adam wylądować blisko naszego przewidywanego zakresu otwarcia; krytycy są na to sfrustrowani, ale fani są wierni. Jak poinformował Anthony, krajowe zapowiedzi były solidne.

Widzowie są spragnieni nowych produktów i miejmy nadzieję, że gdziekolwiek wylądują, jest to początek na nadchodzące czasy.

Więcej w weekend…

Czy ten post był pomocny?