Skip to content

Criminal Minds powraca do Netflix, siedem tygodni po zaskakującym usunięciu

20 de sierpień de 2022
criminal minds

Dla tych, którzy mieli ochotę zmierzyć się z ich Umysły kryminalistów leci przez Netflix, mamy dobre wieści: pierwsze 10 sezonów czasami mrocznego dramatu kryminalnego CBS jest ponownie dostępnych na streamerze, siedem tygodni po ich zaskakującym usunięciu.

Od września 2005 do lutego 2020, Umysły kryminalistów wyemitował 15 sezonów / 324 odcinki w CBS i wszystko z nich można przesyłać strumieniowo na Paramount+ (zarejestruj się tutaj) lub Hulu (zarejestruj się tutaj).

Umysły kryminalistów był niezłomnym wykonawcą Netflix do 30 czerwca, kiedy wygasła umowa licencyjna na streamera, a 10 sezonów, które twierdził, że przeszedł na MIA.

Jeszcze w tygodniu 20 czerwca, przed jego usunięciem, Umysły kryminalistów zajęła 1. miejsce w amerykańskim rankingu przejętych programów firmy Nielsen, pokonując szacowane polubienia NCIS, Chirurdzy oraz Nadprzyrodzony.

Netflix być może prognozuje jeszcze większe zainteresowanie serialem teraz, gdy trwają prace nad wznowieniem 10 odcinków, dla Paramount+. W kolejnej serii znajdą się weterani obsady Joe Mantegna (jako David), AJ Cook (JJ), Kirsten Vangsness (Penelope), Aisha Tyler (Tara), Adam Rodriguez (Luke) i Paget Brewster (Emily). zespół walczący z „największym dotychczas zagrożeniem — UnSub, który wykorzystał pandemię do zbudowania sieci innych seryjnych morderców”.

Długi czas Umysły kryminalistów Showrunner/EP Erica Messer powróci, aby nadzorować odrodzenie, a Breen Frazier i Chris Barbour powrócą jako scenarzyści/producenci wykonawczy.

Chcesz czerpać na Umysły kryminalistów przebudzenie, czy na jakiś inny program? Wyślij wiadomość e-mail na adres InsideLine@tvline.com, a odpowiedź na Twoje pytanie może zostać udzielona przez Matt’s Inside Line.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?