Skip to content

Colton Underwood jest „treningiem gejem” w nadchodzącym zwiastunie Coltona firmy Netflix

29 de listopad de 2021
coming out colton underwood trailer

Colton Underwood nigdy nie myślał, że wyjdzie. „Myślałem, że umrę z tym sekretem” Licencjat gwiazda przyznaje w właśnie wydanym zwiastunie jego nadchodzących filmów dokumentalnych Netflix Wychodząc Colton.

Premiera w piątek, 3 grudnia, sześcioczęściowa seria kronikuje podróż Underwooda, by wychodzić do najbliższych mu ludzi, jednocześnie stawiając czoła osobistym demonom i ucząc się, jak przyjąć nowe życie jako członek społeczności LGBTQ+.

Były zawodowy piłkarz mówi, że „nie chciał być gejem”, kiedy bada, jak jego chrześcijańskie wychowanie koliduje z jego osobistymi uczuciami. Odnosi się również do bólu, który spowodował Cassie Randolph, „zwycięzczyni” jego sezonu Kawaler. Randolph dostał zakaz zbliżania się do Underwooda we wrześniu 2020 roku, twierdząc, że ją prześladował, nękał wiadomościami tekstowymi, a nawet podłożył urządzenie śledzące pod jej samochodem.

Na przejażdżkę podąża otwarcie gejowski narciarz olimpijski Gus Kenworthy, który służy Underwoodowi jako swego rodzaju mentor, gdy ten porusza się w nowej rzeczywistości. Underwood prowadzi również szczere rozmowy z różnymi grupami w społeczności LGBTQ+, w tym z innym gejowskim piłkarzem Michaelem Samem.

Kliknij PLAY na zwiastunie powyżej, aby zobaczyć pierwszy raz Wychodząc Colton, następnie upuść komentarz ze swoimi przemyśleniami poniżej. Dołączysz do Underwooda w jego podróży?

Jeśli podoba Ci się TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?