Skip to content

Cobra Kai, zwiastun sezonu 5, ujawnia nowy występ Johnny’s LOL, dokucza planowi Daniela, by pokrzyżować plany Terry’ego Silvera

16 de sierpień de 2022
cobra kai season 5 johnny daniel chozen

To może być kolej Johnny’ego Lawrence’a na „woskowanie, usuwanie wosku”, aby spojrzeć na pełny zwiastun dla Kobra Kai Sezon 5 (premiera w piątek, 9 września na Netflix).

Powyższy zwiastun ujawnia, co robi Johnny od czasu umieszczenia karate w (dosłownym?) lusterku wstecznym, jednocześnie podkreślając plan Silvera, by zdominować Dolinę (z pomocą nowego sensei)… drażnić życie Kreese za kratkami… i zapowiadać Robby’ego i próba Miguela, aby raz na zawsze rozstrzygnąć różnice między nimi (chociaż kopnięcie w locie sugeruje, że chłopcy są daleko).

W międzyczasie rzuca się w oczy MIA z przyczepy Seana Kanana Karate Kid III złoczyńca Mike Barnes, którego powrót był reklamowany na początku tego miesiąca.

W sezonie 5 Karate Kid Silver rozszerza imperium Cobra Kai i stara się, aby jego styl karate „No Mercy” był jedyną grą w mieście. Kreese za kratkami, a Johnny odkłada karate na bok, aby skupić się na naprawieniu szkód, które spowodował, Daniel wzywa starego przyjaciela o pomoc — byłego przeciwnika Chozena Toguchiego, ponownie granego przez Karate Kid Część IIYuji Okumoto.

Dokuczanie ewoluującym sojuszom sezonu 5, Kobra Kai producenci wykonawczy Josh Heald, Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg powiedzieli w oświadczeniu: „Gdy Terry Silver wzywa kilku starych przyjaciół, aby unieruchomili Dolinę w udręce, Daniel i Johnny będą potrzebować wszelkiej możliwej pomocy, aby powstrzymać Cobra Kai w jego ślady”.

Powracająca obsada sezonu 5 to także Courtney Henggeler (jako Amanda LaRusso), Xolo Maridueña (Miguel Diaz), Tanner Buchanan (Robby Keene), Mary Mouser (Samantha LaRusso), Jacob Bertrand (Hawk), Gianni Decenzo (Demetri), Vanessa Rubio (Carmen), Peyton List (Tory), Dallas Dupree Young (Kenny), Oona O’Brien (Devon) i Griffin Santopietro (Anthony).

Chcę czerpać? Kobra Kaiczy na jakikolwiek inny program? Wyślij wiadomość e-mail na adres InsideLine@tvline.com, a odpowiedź na Twoje pytanie może zostać udzielona przez Matt’s Inside Line.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?