Skip to content

Cobra Kai sezon 5: Sean Kanan powtórzy rolę złoczyńcy w Karate Kid III — zobacz pierwsze zdjęcia, obejrzyj zwiastun

9 de sierpień de 2022
cobra kai season 5 sean kanan cast mike barnes

Kobra Kais Karate Kid wycieczka po zjeździe filmowym będzie Kontynuuj w sezonie 5, z Seanem Kananem, który ponownie zagra rolę nikczemnego Mike’a Barnesa z części III.

Od dawna wyczekiwany przez Kanan casting został potwierdzony w pierwszej serii zdjęć z sezonu 5 (poniżej), które również podkreślają nowy dodatek Alicii Hannah-Kim (Figlarka) Kim Da-Eun, potężny południowokoreański sensei, który bierze pod uwagę plany Terry’ego Silvera dotyczące przyspieszenia ekspansji Cobra Kai.

Wydano również nowy zwiastun; obejrzyj w TUDUM.

Przybycie weterana telewizji dziennej Kanana było bardzo cicho zasugerowane w jednym z końcowych momentów sezonu 4, kiedy Silver (grany przez Thomasa Iana Griffitha) powiedział do uwięzionego Kreese (Martin Kove): „Zadzwonię do kilku starych Cobra Kai kumple do pomocy, gdy cię nie będzie.

Po zakończeniu turnieju All Valley w sezonie 4, Silver rozszerza imperium Cobra Kai i stara się, aby jego styl karate „No Mercy” był jedyną grą w mieście. Gdy Kreese za kratkami i Johnny Lawrence (William Zabka) odkładają karate na bok, by skupić się na naprawie wyrządzonych przez siebie szkód, Daniel LaRusso (Ralph Macchio) wzywa na pomoc starego przyjaciela — byłego przeciwnika Chozena Toguchiego, ponownie granego przez Karate Kid Część IIYuji Okumoto.

Chozen był ostatnio widziany w finale sezonu 4, kłaniając się przy grobie pana Miyagi obok Daniela. W poprzednim zwiastunie piątego sezonu, kiedy Terry mówi Danielowi, że bawi się ogniem, Chozen ostrzega Silvera: „A ja jestem benzyną”.

Dokuczanie ewoluującym sojuszom sezonu 5, Kobra Kai producenci wykonawczy Josh Heald, Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg powiedzieli w oświadczeniu: „Gdy Terry Silver wzywa kilku starych przyjaciół, aby unieruchomili Dolinę w udręce, Daniel i Johnny będą potrzebować wszelkiej możliwej pomocy, aby powstrzymać Cobra Kai w jego ślady”.

Powracająca obsada sezonu 5 — w którym wszystkie 10 odcinków zostanie udostępnione na Netflix w piątek, 9 września — Również obejmuje Courtney Henggeler (jako Amanda LaRusso), Xolo Maridueña (Miguel Diaz), Tanner Buchanan (Robby Keene), Mary Mouser (Samantha LaRusso), Jacob Bertrand (Hawk), Gianni Decenzo (Demetri), Vanessa Rubio (Carmen), Peyton List (Tory), Dallas Dupree Young (Kenny), Oona O’Brien (Devon) i Griffin Santopietro (Anthony).

Sprawdź nowe zdjęcia powyżej i poniżej i kliknij Komentarze ze swoimi przemyśleniami na temat bisu Mike’a Barnesa. A jeśli chcesz czerpać z Cobra Kaiwyślij wiadomość e-mail na adres InsideLine@tvline.com, a odpowiedź na Twoje pytanie może zostać udzielona przez Matt’s Inside Line.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?