Skip to content

Cobra Kai sezon 5: Nowy Sensei Terry’ego Silvera przedstawia „ciemniejszą stronę” początków Dojo — 5 rzeczy, które musisz wiedzieć

3 de wrzesień de 2022
cobra kai season 5

Co jest bardziej niepokojącego niż złe dojo zmieniające niewinne dzieci w bezlitosne maszyny bojowe? Co powiesz na lokalizację Cobra Kai w każdym zakątku doliny? (Wygląda na to, że Daniel LaRusso będzie miał pełne ręce roboty!)

Kiedy Kobra Kai powraca w sezonie 5 (wszystkie 10 odcinków ukaże się w piątek, 9 września), Terry Silver, który uzurpował sobie kontrolę nad dojo po podwójnym przekroczeniu Johna Kreese, rozszerza swoje imperium. Z Kreese za kratkami i Johnnym odkładającym karate (tymczasowo) na bok, Daniel wzywa na pomoc starego przyjaciela — byłego przeciwnika Chozena Toguchiego (znowu granego przez Karate Kid Część IIYuji Okumoto). Ale bez wiedzy dobrych ludzi, Silver powołuje własne wsparcie, a rodowód jego nowego sensei „znaczy się na początku tego, czym stała się Cobra Kai”, mówi współtwórca i współtwórca showrunnera Josh Heald. (Więcej na ten temat poniżej.)

Pomimo tego, że Miyagi-Do oficjalnie zamknęło się na dobre (a może już?), Daniel pozostaje niewzruszony, aby powstrzymać Silvera na swoich torach, a stawki nigdy nie były wyższe. W piątym sezonie obsesja Daniela zaprowadzi go głębiej do jamy węży niż kiedykolwiek wcześniej, narażając na szwank jego zdrowie i dobrobyt rodziny. I chociaż Johnny ma inne priorytety, z którymi musi się zmagać na początku sezonu, jeszcze nie wyszedł z tej walki. Na ekskluzywnym zdjęciu TVLine powyżej, Johnny wraca do akcji i jest gotowy do walki z kolejnym z nowych nabytków Cobra Kai, Sensei Hyan-Woo (Kopanie tegojest Jake Huang) — i jest to pojedynek, którego nie będziesz chciał przegapić.

Aby poznać smak tego, co czeka nas w świecie Miyagi, TVLine rozmawiało ze współtwórcami i producentami wykonawczymi Jonem Hurwitzem, Haydenem Schlossbergiem i Healdem, aby poznać nowych graczy, powracające twarze i duże zmiany, które są w zanadrzu bo dojo nadejdzie 9 września. Przewiń w dół, aby znaleźć pięć rzeczy, o których musisz wiedzieć Kobra Kai Sezon 5, a następnie daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?