Skip to content

Co robiła Larisa Oleynik od czasu 10 rzeczy, których w tobie nienawidzę?

1 de październik de 2022
l intro 1664321854

Larisa Oleynik uśmiechnięta

Larisa Oleynik skradła serca nastolatków na całym świecie dzięki roli Bianki Stratford w klasyku o dorastaniu z 1999 roku „10 rzeczy, których nienawidzę w tobie”. Siostra Kat (Julia Stiles), Bianca desperacko chce się umawiać, ale jej surowy ojciec (Larry Miller) zabrania jej, chyba że Kat też to zrobi. W tym nowoczesnym wydaniu „Poskromienia złośnicy”, którego akcja toczy się w amerykańskim liceum, Bianca w końcu odnajduje miłość w Cameron, granym przez nastoletniego łamacza serc Josepha Gordona-Levitta.

Dzieciaki, które dorastały w latach 90., znają też Oleynika jako Alexa Macka z klasycznego programu Nickelodeon „The Secret World of Alex Mack”, który był emitowany w latach 1994-1998. Powiedziała HuffPost: „To zabawne, ponieważ przez pewien czas To było bardzo niefajne być Alexem Mackiem, więc cieszę się, że to jest fajne i retro”. Była jedną z głównych ról w filmowej adaptacji „The Baby-sitters Club” z 1995 roku.

W wywiadzie dla Netflix After School Oleynik uważa, że ​​film wytrzymuje próbę czasu, ponieważ „jest coś w pewności, którą masz jako młoda kobieta, że ​​naprawdę czujesz, że wszystko jest możliwe, a jeśli tak, to po prostu masz rację”. zgrupuj się i połącz głowy, abyś mógł zrobić wszystko, o czym marzysz”. Wystąpiła nawet gościnnie w „Boy Meets World” w 1996 roku, gdzie według E! News, podzieliła się swoim pierwszym pocałunkiem z Riderem Strongiem. Jednak fani często zastanawiali się, co robiła od czasu przedstawienia tych znaczących ról.

Larisa Oleynik kontynuowała pracę w latach 2000

Kariera Larisy Oleynik była spokojniejsza w 2000 roku, ponieważ celowo zrobiła sobie przerwę od aktorstwa, aby pójść do college’u i zdobyć dyplom (przez Best Life Online). Poza pojedynczymi epizodami występującymi gościnnie w takich serialach jak „Malcolm in the Middle”, „Without a Trace” i „Psych”, wystąpiła w kilku niezależnych i bezpośrednio do wideo filmach, takich jak dobrze zrecenzowany, ale nieco trafnie zatytułowany „Relative”. Obscurity” w 2007 r. (poprzez IMDb). Zaczęła być bardziej zajęta, przyjmując więcej ról zarówno na scenie, jak i na ekranie w 2010 roku.

Warto zauważyć, że Oleynik zaczęła pracować w gatunku horroru, kiedy pojawiła się w filmie fabularnym „Jessabelle” z 2014 roku i była główną postacią w filmie fabularnym „Animal Among Us” z 2019 roku. Powiedziała Morbidly Beautiful o tym drugim: „Nawet tak naprawdę nie uważam tego za horror. To znaczy, nie lubię strasznych filmów, ale lubię filmy, które są dziwne i pokręcone”.

Larisa Oleynik to gwiazda sceny i ekranu

Larisa Oleynik trzymająca strzał w głowę

Larisę Oleynik można było zobaczyć w telewizji w 2010 roku. Wystąpiła jako Cynthia Cosgrove w pięciu odcinkach „Mad Men” od 2010 do 2015 roku. Opowiedziała Aced o swoim czasie spędzonym w serialu: „Co za wspaniałe doświadczenie. Każdy powinien mieć szczęście, że może pracować na planie, który jest tak dobrze zarządzany. „

Zagrała w kilku sztukach scenicznych, w tym pozabroadwayowskim „Baghdaddy” w 2017 roku i „Miss Lilly Gets Boned” w 2019 roku. fani zadają podchwytliwe pytanie, czy Oleynik powróci po kolejną zabawę jako Alex Mack. Wygląda jednak na to, że fani mogą nie chcieć wstrzymywać oddechu, gdy Oleynik powiedział Movieweb: „Wiesz, nie wiem, czy chciałbym przy tym majstrować. Myślę, że tak jak jest, jest całkiem wyjątkowy”. Widzowie mogą i zawsze będą wracać i odwiedzać jej kultowe występy zarówno w „Sekretnym życiu Alexa Macka”, jak i „10 rzeczy, których w tobie nienawidzę”. Mimo to Oleynik kontynuuje dostarczanie nowych i zmieniających się ekscytujących występów.

Czy ten post był pomocny?