Skip to content

Christina Applegate mówi, że wykończenie śmierci podczas walki ze stwardnieniem rozsianym było najtrudniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiła

2 de listopad de 2022
Dead to Me Season 3 Christina Applegate

Produkcja wł. Martwy dla mnieTrzeci i ostatni sezon – który pojawia się 17 listopada na Netflix (zwiastun powyżej) – został zamknięty na pięć miesięcy po rozpoznaniu stwardnienia rozsianego u Christiny Applegate latem 2021 roku.

„Istniało wrażenie:” Cóż, przynieśmy jej lekarstwo, żeby mogła wyzdrowieć ”- wspomina Applegate. NY Times. „I nie ma lepszego. Ale to było dla mnie dobre. Musiałem przetworzyć moją utratę życia, utratę tej części mnie. Więc potrzebowałem tego czasu.

„Chociaż to nie jest tak, że znalazłam się po drugiej stronie, jak” Woohoo, wszystko w porządku ”- dodała. „Przyjęcie? Nie. Nigdy tego nie zaakceptuję. Jestem wściekła.”

Powrót do ukończenia ostatnich 10 odcinków czarnej komedii nie był dla Applegate nigdy kwestionowany. Ale aktorka powiedziała gazecie, że zakończenie sezonu było najtrudniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiła. (Zgodnie z CzasyApplegate zabrał wózek inwalidzki, a w niektórych scenach dźwiękowiec „był na podłodze, poza zasięgiem kamery, podnosząc nogi”.

„Miałam obowiązek [series creator] Liz [Feldman] i do [co-star] Linda [Cardellini], do naszej historii” – wyjaśnił Applegate. „Moce, które były, były jak: 'Po prostu przestańmy. Nie musimy tego kończyć. Złóżmy razem kilka odcinków. Powiedziałem nie. Zrobimy to, ale zrobimy to na moich warunkach”.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?