Skip to content

Bridgerton Season 3 Scoop: świeże szczegóły na temat historii miłosnej Penelopy i Colina — plus, kto dołączy do obsady?

20 de lipiec de 2022
bridgerton season 2 colin penelope

Mamy nową wiadomość od Lady Whistledown, Bridgerton fanów i jest pełen soczystych informacji.

Produkcja trzeciego sezonu hitu Netflix jest już oficjalnie w toku, ogłosił w środę streamer, a wraz z nią pojawia się streszczenie nowego sezonu, które rzuca nowe światło na to, co będzie dalej dla Penelope i Colina po tym, jak usłyszała, jak obraża jej poprzedni sezon. Penelope zrezygnowała z zakochania się w Colinie i „zdecydowała, że ​​nadszedł czas, aby wziąć męża, najlepiej takiego, który zapewni jej wystarczającą niezależność, aby kontynuować podwójne życie jako Lady Whistledown, z dala od matki i sióstr”, dokucza streszczenie. „Ale z powodu braku pewności siebie, próby Penelopy w sprawie targu małżeńskiego kończą się spektakularnym niepowodzeniem”.

W międzyczasie Colin „wrócił z letnich podróży z nowym wyglądem i poważnym poczuciem dumności”, kontynuuje streszczenie. „Ale jest zniechęcony, gdy zdaje sobie sprawę, że Penelope, jedyna osoba, która zawsze doceniała go takim, jakim był, traktuje go chłodno. Chcąc odzyskać przyjaźń, Colin oferuje mentorce Penelope sposób na zaufanie, aby pomóc jej znaleźć męża w tym sezonie. Ale kiedy jego lekcje zaczynają działać trochę zbyt dobrze, Colin musi zmierzyć się z tym, czy jego uczucia do Penelope są naprawdę po prostu przyjazne.

Poza tym, najlepsza przyjaciółka Penelopy, Eloise, „znalazła nowego przyjaciela w bardzo nieprawdopodobnym miejscu” (hmmm…), podczas gdy „rosnąca obecność Penelopy w tonie sprawia, że ​​jeszcze trudniej jest utrzymać jej alter ego Lady Whistledown w tajemnicy”. Jess Brownell zostanie showrunnerem w trzecim sezonie, zastępując twórcę serialu Chrisa Van Dusena, który pozostaje producentem wykonawczym wraz z Shonda Rhimes.

Bridgerton dodała także trio członków obsady do sezonu 3 i wszyscy brzmią jak materiał na przyszłego męża dla Penelope: Daniel Francis (Pewnego razu) jako charyzmatyczny Marcus Anderson, który przyciąga uwagę niektórych matriarch „i gniew innych”; Sam Phillips (Korona) jako lord Debling, „genialny lord o niezwykłych zainteresowaniach”, który „nie zabraknie zainteresowania młodych dam w tym sezonie”; oraz James Phoon jako Harry Dankworth, który swój brak rozumu rekompensuje „poważną urodą”.

Obejrzyj film z obsadą świętującą rozpoczęcie produkcji, a następnie kliknij komentarze i powiedz nam: Co chcesz zobaczyć w sezonie 3?

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mailowe! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?