Skip to content

Blockbuster odnosi się do Jamesa Cordena jako „tyran i zagrożenie”, ale nie z powodu #OmeletGate

3 de listopad de 2022
james corden blockbuster joke

Nowa komedia Netflix Przebój wykonuje beztroski zamach na Jamesa Cordena – zamach, który w świetle ostatnich nagłówków może zostać zinterpretowany w sposób inny niż zamierzony.

W połowie szóstego odcinka sezonu 1, „Kontrola rodzicielska”, współpracowniczka sklepu wideo Connie (w tej roli Olga Merediz) ma trudności z przetrwaniem wieczornej zmiany. Kiedy jej współpracowniczka Eliza (Melissa Fumero) wskazuje, że jest dopiero godzina 19, Connie mówi jej, że zwykle już śpi, mając jeden z jej powracających koszmarów o Corden.

– Nie daj się zwieść akcentowi – ostrzega. „On jest znęcać się! I groźba!”

Premiera odcinka ma miejsce zaledwie tydzień po Późny późny pokaz Gospodarz został zmuszony do odpowiedzi na zarzuty, że znęcał się nad rzeczami w nowojorskiej restauracji po tym, jak nie dostarczyli żonie omletu z żółtkiem. Czas jest jednak czysto przypadkowy.

„Napisaliśmy to ponad rok temu, a następnie nakręciliśmy to w Vancouver pod koniec lutego, więc to było przed wszystkim [in the news]”, powiedziała TVLine twórczyni serialu Vanessa Ramos. “[The Late Late Show] z jakiegoś powodu wydawało się, że to coś, co obejrzałaby Connie” – postać, która, podobnie jak Ramos, ma tendencję do zasypiania przed telewizorem.

„Pamiętam, że jako dziecko moi rodzice oglądali Twoje zdrowie. Gdybym zasnął z Twoje zdrowie dalej, miałem sen, w którym byłby Ted Danson” — wspomina Ramos. „Kiedy rzucano ten żart, Connie czuł się tak naturalnie, a bardziej chodziło o kąt Carpool Karaoke – „Nocne koszmary Carpool Karaoke”. [punchline]. Nie zastanawialiśmy się dwa razy nad tym.”

Mając to na uwadze, Ramos zdaje sobie sprawę, że żart uderzy w inny ton po #OmeletGate. „To bardzo interesująca rzecz, gdy ma się to światło”, mówi. „Będzie to dla ludzi inne, ale naszym zamiarem nie było nic takiego”.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?