Skip to content

Blockbuster EP: Sezon 2 pokaże „co się stanie, gdy złamiesz niezniszczalnego człowieka” — ocena finału

7 de listopad de 2022
blockbuster season 1 episode 10 finale explained season 2 renewed cancelled

Seria niefortunnych wydarzeń rozgrywa się w PrzebójFinał pierwszego sezonu, kładący podwaliny pod potencjalny drugi sezon komedii w miejscu pracy.

Wszystko zaczyna się, gdy Timmy aranżuje byłą gwiazdę dziecięcą Lil’ Stevie (w tej roli Sobotnia noc na żywo weterynarz Bobby Moynihan), aby zaistnieć w sklepie, co szybko się nie udaje. W ten sposób znajduje się w sklepie pełnym zmartwionych klientów, gdy burza słoneczna niszczy Internet. Bez dostępu do usług przesyłania strumieniowego wszyscy desperacko szukają płyt DVD — tak desperacko, że jeden klient wypożycza film Jimmy’ego Fallona. Celowo! W końcu wybucha walka między Percym i Lil’ Stevie, wywołując efekt domina wśród klienteli. Zanim wszyscy opuszczą teren, sklep Timmy’ego jest całkowicie zniszczony.

Na testamencie, którego nie chcą, Timmy cierpi moment „I biorę cię Rachel” i przypadkowo wyrzuca imię Elizy podczas rozmowy z dziewczyną – err, była dziewczyna Leny. Tymczasem Eliza odrzuca propozycję męża Aarona dotyczącą odnowienia ślubów, zdając sobie sprawę, że kocha Timmy’ego. Ale zanim zostaje z nim na chwilę sam na sam, zniszczenie sklepu już zostało wyrządzone, a Timmy – który był świadkiem, jak Aaron pada na jedno kolano, ale nie wie, że Eliza odrzuciła jego propozycję – mówi swojej Jedynej Prawdziwej Miłości, że przestał się o wszystko troszczyć i wychodzi ze sklepu, czując się kompletnie przygnębiony.

Poniżej twórca serialu, Vanessa Ramos, omawia implozję relacji Timmy’ego i Elizy i zastanawia się, jak wiele klifów sezonu 1 zostałoby rozwiązanych w przypadku odnowienia sezonu 2.

TVLINE | Timmy wydawał się zszokowany, gdy wypowiedział imię Elizy zamiast Leny. Czy naprawdę przekonał samego siebie, że odszedł od Elizy?

On myśli odszedł, ale wiemy, że nie. To był rodzaj rzeczy, w których idziesz: „OK, jeśli włożę całą swoją energię w teno których mogę zapomnieć ten”. On się dobrze bawi [with Lena]to ta miła rzecz, a on ma nadzieję, że może te uczucia przerodzą się w coś więcej.

PrzebójTVLINE | Co w końcu przekonuje Elizę do odejścia od małżeństwa?

Myślę, że widzę Aarona klęczącego na jedno kolano. To jest ten moment, kiedy mówię: „OK, znowu tu jestem, gdzie byłem wcześniej i tak się skończyło”. To widzenie obrazu tego, przez co przeszła wcześniej i emocjonalnie przebywanie w innym miejscu. A potem, kiedy podnosi wzrok i widzi Timmy’ego zbierającego DVD w korytarzu, widzi drogę, której nie pojechała.

TVLINE | Gdy sklep zostanie wyrzucony do kosza, to światło w Timmy – ten nieustępliwy optymizm, który pomógł utrzymać Blockbuster na powierzchni przez tak długi czas – wydaje się przygasać. Jak może to wpłynąć nie tylko na przyszłość Blockbuster, ale także na jego relacje z Elizą w potencjalnym sezonie 2?

jeszcze o tym nie myślałem, [but] rozmawialiśmy o tym, co się dzieje, gdy złamiesz niezniszczalnego człowieka. Jakie są twoje mechanizmy radzenia sobie? Czy na chwilę stajesz się po prostu skorupą samego siebie?

TVLINE | Czy ta pokonana wersja Timmy’ego zostanie w pobliżu? A może znajdzie sposób, żeby się podnieść i uratować sklep na początku sezonu 2?

Nie wiem. Mam co do tego mieszane uczucia. Zależałoby to również od tego, ile czasu minęło [in the show] kiedy wrócimy do sezonu 2. Myślę, że rzeczywistość jest taka, że ​​będzie na chwilę nieprzytomny, ale Randall Park to taka przyjemność oglądać [when Timmy is happy] że byłbym przybity, zwłaszcza w sezonie 10 odcinków, żeby nie bawić się tym tak często, jak to możliwe.

Co myślisz o Przebój finał — i ogólnie sezon 1? Oceń oba za pomocą następujących ankiet, a następnie dodaj komentarz do swojej recenzji.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?