Skip to content

Black Mirror Sezon 6 dodaje Aarona Paula (Czy będzie „USS Callister 2”?), Zazie Beetz, Kate Marę i innych

13 de lipiec de 2022
aaron paul black mirror season 6

Ogłoszono casting do Czarne lustro Sezon 6 — i jedna szczególna nazwa z pewnością wzbudzi ciekawość wielu fanów.

Różnorodność donosi, że dziewięciu aktorów zostało obsadzonych w nieokreślonych rolach w pierwszych trzech odcinkach pierwszego sezonu od ponad trzech lat. Wśród nich: Kate Mara (Nauczyciel), Zazie Beetz (Atlanta), Paapa Essiedu (Mogę cię zniszczyć), Josh Hartnett (grosz straszny), Danny Ramirez (Sokół i Zimowy Żołnierz), Clara Rugaard (Wciąż skrzyżowane gwiazdy), Auden Thornton (To my), Anjana Vasan (Jesteśmy częściami damskimi)… i Aaron Paul (Breaking Bad).

Paul, oczywiście, nie jest obcy Czarne lustro Wszechświat. W pamiętnej części sezonu 4 „USS Callister” jego nocleg ze śniadaniem Costar Jesse Plemons grał Roberta Daly, nerdowego samotnika, który prowadził firmę zajmującą się grami w wirtualnej rzeczywistości i spędzał noce na odtwarzaniu swojego ulubionego serialu science-fiction, obsadzając się w roli bohaterskiego kapitana statku kosmicznego. Ale w trakcie odcinka okazało się, że — SPOILERY PRZED — Wirtualny statek Daly’ego był w rzeczywistości więzieniem, w którym uwięził klony swoich najbardziej znienawidzonych współpracowników i zmusił je do zabawy zgodnie ze swoimi fantazjami. Daly został ostatecznie obalony, w którym to momencie USS Callister załoga, dowodzona teraz przez kapitana Cole’a Cristina Milioti, napotkała druga gracz próbujący je kontrolować: „Gamer691”, podkładany przez Paula.

Możesz obejrzeć zabawną edycję wyprodukowaną przez Netflix, łączącą sceny z Breaking Bad i wyżej wymienionych Czarne lustro odcinek poniżej:

Chociaż nic nie wskazywało na to, że Paul pojawi się w kontynuacji „USS Callister”, wcześniej krążyły pogłoski o jakiejś kontynuacji – być może w formie samodzielnej serii.

„Słyszałem małe brzęczenie”, Jimmi Simpson, który na pokładzie Callister grał porucznik Walton, udostępniony podczas zimowej trasy prasowej Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych w 2018 roku. „Ale nie wierzę w nic, dopóki nie pracuję na planie…. Kochałbym to.”

Ale po tak długim czasie pojawił się pojedynczy epizod powracający do… Callister bardziej prawdopodobna byłaby załoga.

Różnorodność pierwszy zgłosił, że Czarne lustro została odnowiona w połowie maja — prawie trzy lata po premierze sezonu 5. Dodatkowe castingi do sezonu 6 pojawią się w późniejszym terminie.

Czy byłbyś gotowy na podróż powrotną na pokładzie? USS Callister? A może chciałbyś zobaczyć Paula jako nową postać w niepowiązanej historii? Wrzuć swoje przemyślenia w komentarzu poniżej.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?