Skip to content

Black Adam Star Jalon Christian o tym, jak Rock uzyskał swój odchudzony wygląd w filmie – Exclusive

28 de październik de 2022
l intro 1666920686

Jalon Christian uśmiechnięty

Po jego roli w tytułowej roli w emocjonalnym dramacie reżysera Denzela Washingtona „A Journal for Jordan” w 2021 roku, szczęście aktora Jalona Christiana jest kontynuowane w jego najnowszym filmie, nowym przeboju Dwayne’a „The Rock” Johnsona „Czarny Adam”. Christian pojawia się nie tylko w kluczowej scenie otwierającej film, ale jego postać pojawia się również w kluczowych retrospekcjach w całym filmie.

W filmie DC Extended Universe Johnson występuje w roli Teth-Adam, przerażającego antybohatera, który przebudził się ze swojego grobowca 5000 lat po tym, jak użył swoich boskich mocy do zemsty na podobnym do egipskiego narodu Kahndaq. Christian odgrywa kluczową rolę Huruta, młodego chłopca, którego bezinteresowny wybór podczas powstania w Kahndaq zmusza Teth-Adama do szaleństwa przeciwko narodowi, któremu przewodzi tyraniczny władca, król Ahk-Ton (Marwan Kenzari).

Fani odkryją w „Czarnym Adamie”, że Teth-Adam nie urodził się ze swoimi mocami, ale był zwykłym śmiertelnikiem, dopóki nie zostali mu obdarzeni. Oznaczało to, że niektóre sceny z Christianem wymagały znacznie szczuplejszej wersji Johnsona, zanim aktor przekształci się w muskularną postać mściwego antybohatera. W ekskluzywnym wywiadzie dla Loopera Christian podzielił się tajemnicą, w jaki sposób udało się uzyskać wyjątkowy wygląd Johnsona.

Połączenie innego aktora i CGI zostało wykorzystane do stworzenia szczupłego wyglądu Johnsona

W pierwszej scenie Jalona Christiana i Dwayne’a „The Rock” Johnsona w „Czarnym Adamie” publiczność może być oszołomiona, widząc znacznie inną wersję byłej supergwiazdy WWE niż do tej pory. Chociaż Johnson jest tak zaangażowanym aktorem, jak się wydaje, nie uciekał się do metody Toma Hanksa „Cast Away”, aby schudnąć i mięśnie podczas kręcenia scen.

Zamiast tego, powiedział Christian, produkcja – kierowana przez reżysera Jaume Collet-Serra – uciekła się do zatrudnienia dodatkowego aktora i odrobiny magii filmowej, aby stworzyć odchudzony wygląd Johnsona. „Większość scen nakręciłem z innym aktorem, który nazywa się Benjamin [Patterson]i umieszczali na jego twarzy białe kropki, aby ją skalibrować” – powiedział Christian Looperowi. „Kazaliby mu zrobić scenę ze mną, a potem kazali zrobić to The Rockowi, aby mogli skalibrować twarz The Rocka na jego ciele przed The Rock staje się Czarnym Adamem”.

Oprócz oglądania efektów wizualnych na jego oczach, Christian powiedział, że był zafascynowany obserwowaniem procesu Johnsona jako aktora, gdy byli razem na planie i uczeniem się z tego.

„[At] czasami żartowaliśmy sobie i rozmawialiśmy ze sobą, ale były też chwile, kiedy był bardzo zainteresowany postacią i chwilą” – powiedział Christian. „Niektórzy aktorzy są bardzo metodyczni i uwielbiają być w swoich postaciach przez cały czas; niektórzy aktorzy pracują w inny sposób. Możliwość obserwowania jego procesu zdecydowanie pomogła mi w pracy nad swoim występem”.

„Czarny Adam” to nowe teatry z udziałem Pierce’a Brosnana, Aldisa Hodge’a, Sarah Shahi, Quintessy Swindell i Noah Centineo.

Czy ten post był pomocny?