Skip to content

Bill Murray mierzy się z lawiną nowych oskarżeń

14 de październik de 2022
GettyImages 1394650044

Nowy raport z Krążek do hokeja w tym tygodniu twierdzi, że Bill Murray zapłacił ugodę w wysokości 100 000 USD „znacznie młodszej” członkini ekipy filmu Bycie śmiertelnymprodukcja, o której po raz pierwszy doniesiono w kwietniu, została zawieszona z powodu skargi złożonej przeciwko Murrayowi o niewłaściwe zachowanie.

Raport twierdzi, że 72-letni Murray całował i siadał okrakiem na kobietę na planie. Podobno była „przerażona” i „zinterpretowała jego działania jako całkowicie seksualne” i złożyła skargę na aktora. Ostateczny termin dotarł do Murraya i doda każdy otrzymany komentarz.

W krótkim odstępie czasu pojawiły się inne zarzuty przeciwko Murrayowi w tym tygodniu.

Nie 24 godziny po Krążek do hokeja reportaż, pamiętnik zdobywczyni Oscara Geeny Davis Umieranie z grzeczności została wydana i zawiera jej opis pracy z Murrayem nad Szybka zmiana w 1990 roku. Mówi, że kiedy po raz pierwszy spotkała swojego przyszłego partnera, „nalegał” na użycie urządzenia do masażu na jej plecach. Mówi, że chociaż wielokrotnie odrzucała ofertę, Murray nadal nalegał, a ona ustąpiła, aby nie robić sceny. Powiedziała, że ​​komik później krzyczał na nią na planie przed „ponad 300 osobami”.

Davis mówi również w książce, że poczuła się nieswojo z powodu zachowania Murraya podczas podwójnego wywiadu, który przeprowadzili na Arsenio Hall Show co obejmowało Murraya próbującego ściągnąć pasek spaghetti na sukience, gdy mówiła.

Wczoraj, SNL AbsolwentRob Schneider twierdził, że Murray „absolutnie nienawidził” członków obsady, kiedy wrócił do gościnnego gospodarza. „Nie był dla nas zbyt miły” – powiedział Schneider w SiriusXM’ Pokaz Jima Nortona i Sama Robertsa. „On nas nienawidził Sobotnia noc na żywo kiedy był gospodarzem. Absolutnie nas nienawidził. To znaczy, wrzący”.

Schneider twierdził, że Murray okazywał dodatkową irytację niektórym członkom obsady.

„Z pasją nienawidził Chrisa Farleya. Jakby po prostu kipiał patrząc na niego”, powiedział Schneider, po czym dodał, że Murray „naprawdę też nienawidził Sandlera”.

Chociaż Schneider powiedział, że nie może być pewien powodów uczuć Murraya, był pewien, jakie one były. „To była po prostu naga wściekłość” – powiedział.

Teraz Seth Green po raz pierwszy mówił o tym, co mówi, że była kłótnią z Murrayem na SNL ustawiony, gdy miał dziewięć lat, a Murray, który był gospodarzem gościnnym, miałby trzydzieści kilka lat. Green miał zagrać dzieciaka w skeczu. Siedział za kulisami oglądając telewizję, kiedy mówi, że Murray „widział mnie siedzącego na poręczy tego krzesła i zrobił wielkie zamieszanie, że siedziałem na jego miejscu. A ja na to: „To absurd. Siedzę na poręczy tej kanapy. Istnieje kilka długości tej sofy. Uprzejmie odwal się. A on powiedział: „To moje krzesło”. ”

Zielony mówi, że odmówił.

„Podniósł mnie za kostki”, powiedział Green z Murray, „trzymał mnie do góry nogami… zwisał nad koszem na śmieci i powiedział: „Śmieci trafiają do kosza”. A ja krzyczałem i machałem rękami, dziko wymachując, w pełnym kontakcie z jego jądrami. Wrzucił mnie do kosza na śmieci [and] kosz na śmieci przewraca się. Byłam przerażona. Uciekłem, schowałem się pod stołem w mojej garderobie i po prostu płakałem.”

To tylko ostatnie z długiej linii zarzutów byłych gwiazdorów i innych o Murray.

Lucy Liu w zeszłym roku powiedziała, że ​​Murray zaczął „rzucać obelgi” na nią podczas próby do aniołki Charliego.

Z perspektywy Liu, niektóre języki, których używał Murray „były niewybaczalne i nie do przyjęcia”. Postanowiła więc zabrać głos, mimo że była jedną z mniej znanych aktorek na planie.

„Stałam w obronie i nie żałuję tego” – powiedziała.

Reżyser filmu, McG, również twierdził, że Murray uderzył go głową podczas pracy nad projektem.

Inni, z którymi Murray podobno starł się na planie, to Richard Dreyfuss, Laura Ziskin, Harold Ramis i Chevy Chase.

Na początku tego roku Murray zwrócił się do Bycie śmiertelnym zarzut w kwietniowym spotkaniu z CNBC.

„Zrobiłem coś, co uważałem za zabawne i nie zostało to odebrane w ten sposób” – przyznał wówczas aktor. „Firma, studio filmowe, chciały postąpić właściwie, więc chcieli to wszystko sprawdzić, zbadać i wstrzymali produkcję. Ale na razie rozmawiamy i staramy się pogodzić ze sobą. Myślę, że w tym właśnie tkwi prawdziwy problem, między naszym pokojem. Oboje jesteśmy profesjonalistami. Lubimy swoją pracę. Myślę, że lubimy się nawzajem, a jeśli naprawdę nie potraficie się dogadać i ufać sobie nawzajem, nie ma sensu dalej współpracować ani kręcić filmu.

Zapytany przez „Wszykina” o incydent w zeszłym miesiącu, współgwiazda Murraya w filmie, Keke Palmer, powiedział: „Świetnie się bawiłem podczas filmowania. Aziz Ansari to jeden z najfajniejszych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkałem. To było najfajniejsze doświadczenie, ale nie wiem nic więcej.

Keke Palmer przy produkcji Searchlight Pictures „Being Mortal” pic.twitter.com/3Q5GmXw6ec

— Ostateczny termin Hollywood (@DEADLINE) 19 lipca 2022 r

Czy ten post był pomocny?