Skip to content

Animowana komedia Netflix Bad Crimes z Nicole Byer i Lauren Lapkus odwołana w połowie produkcji

25 de październik de 2022
bad crimes cancelled netflix nicole byer lauren lapkus

Netflix odwołuje teraz programy, zanim w ogóle zdążymy je zobaczyć.

Gigant streamingu wyłączył wtyczkę nadchodzącej animowanej komedii dla dorosłych Złe zbrodniez głosami Nicole Byer i Lauren Lapkus, w połowie produkcji, naszej siostrzanej stronie Różnorodność raporty.

Byer (Wielka Załoga) i Łapkus (Pomarańcz to nowa czerń) mieli zagrać jako „dwóch agentów FBI, którzy podróżują po całym kraju, aby rozwiązywać makabryczne zbrodnie, jednocześnie żonglując swoją przyjaźnią, ambicjami zawodowymi i jak największą liczbą mężczyzn”, zgodnie z oficjalnym streszczeniem. Seria – która została po raz pierwszy ogłoszona w styczniu – pochodzi od Grega Danielsa i Mike’a Judge’a, którzy wcześniej połączyli siły Król wzgórza.

Netflix był krytykowany w ostatnich latach za zbyt wczesne upuszczenie siekiery anulowania w swojej oryginalnej serii. W zeszłym miesiącu zrezygnował również z planowanej adaptacji komiksu Grendel przed wyemitowaniem i ulubione przez fanów, takie jak Klub opiekunek oraz Mieszkaniec Zła Podobny los spotkał na początku tego roku po krótkich biegach. Byer zmierzyła się z tym już wcześniej: jej konkurs pieczenia na Netflixie Przybił to! wstrzymano produkcję planowanych odcinków Halloween na początku tego roku, po tym jak członkowie załogi strajkowali w nadziei na uzyskanie kontraktu związkowego.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?