Skip to content

All American: Homecoming Streaming na Netflix, nie HBO Max, jak zapowiedziano

13 de lipiec de 2022
all american homecoming streams

W ramach niespodzianki związanej z transmisją strumieniową, The CW Wszyscy Amerykanie: powrót do domu obecnie rozwija swój pierwszy rok na Netflix, nie HBO Max.

Wiadomość pojawia się trzy tygodnie po Wszyscy amerykanie spinoff był przypuszczalny rozpocząć transmisję na HBO Max (ogłoszono datę premiery 22 czerwca), ale nigdy się nie pojawił.

Trzy lata temu słodka umowa The CW z Netflix, aby wszystkie pełne sezony każdej serii automatycznie kończyły się na gigantie streamingowym, wygasł. Od tego czasu konwencjonalna mądrość była taka, że ​​zaczyna się od Nietoperz, Nancy narysowała oraz Katy Keenekażda seria wyprodukowana przez część CBS „CW” zostałaby skierowana na Paramount +, podczas gdy opłata pochodząca z części „CW” Warner Bros. TV skierowałaby się do HBO Max.

W praktyce jednak do tej pory wszystkie seriale, które miały premierę po wygaśnięciu umowy Netflix, trafiały na HBO Max.

Do tej pory z Powrótnagłe opuszczenie Netflix, który jest już domem dla wszystkich sezonów Wszyscy amerykanie.

Na tle doświadczeń HBCU na Bringston University, Wszyscy Amerykanie: powrót do domu podąża za Simone (w tej roli Wszyscy amerykanie’s Geffri Maya), młoda tenisistka z Beverly Hills, która po pewnym czasie z dala od kortu próbuje wywalczyć sobie drogę powrotną do świetności, oraz Damon (DziedzictwoPeyton Alex Smith), elitarny gracz baseballa z Chicago, który dźwiga na swoich barkach ciężar całego świata.

Wszyscy Amerykanie: powrót do domu Premiera drugiego sezonu w poniedziałek, 10 października o 21:00 na antenie The CW, gdzie wyjdzie z All American Season 5.

Chcesz zgarnąć dowolny z powyższych programów? Wyślij wiadomość e-mail na adres InsideLine@tvline.com, a odpowiedź na Twoje pytanie może zostać udzielona przez Matt’s Inside Line.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?