Skip to content

Alison Brie wzywa GLOW do anulowania „Wielkiego złamanego serca w mojej karierze”

19 de sierpień de 2022
alison brie glow

Jeśli nadal nie możesz owinąć głowy, a tym bardziej serca, wokół faktu, że BLASK został odnowiony na czwarty sezon, którego nigdy nie otrzymaliśmy, w żadnym wypadku nie jesteś sam. Czołowa dama Alison Brie odczuwa twój ból — dotkliwie. Rezygnacja z uwielbianej przez Netflix dramatu to „wielkie złamane serce w mojej karierze”, mówi Decider.

„Ale”, pospiesznie dodaje, „będzie on zawsze żył jako ta wspaniała rzecz”.

Tak będzie. Niemniej jednak sposób, w jaki seria koncentrowała się na wrażeniach z lat 80., Glorious Ladies of Wrestling został wybrany na ostatni sezon przez streamera jesienią 2019 roku, a następnie otrzymał cios, gdy uderzyła pandemia COVID, zawsze sprawi, że niektórzy z nas będą zepsuci . Ale nie Brie. „Uwielbiałem nad tym pracować — może bardziej niż wszystko, nad czym pracowałem! — i bardzo za tym tęsknię — mówi. „Ale czuję się bardzo wdzięczny za czas, jaki miałem w programie”.

Weteran Szaleni ludzie oraz Wspólnota był zaskoczony przez odwrócenie BLASKodnowienie jak każdy z publiczności. – Tak, to było zaskakujące – mówi. „Ale został przyćmiony przez szok wszystkiego, co działo się na całym świecie.

„Wiesz, więc w pewnym sensie”, podsumowuje ze śmiechem, „to było prawie tak, jakby przedstawiało rzeczy z innej perspektywy”.

Jak myślisz, co by się stało, gdybyśmy mieli 4 sezon? BLASK? Czy Ruth Brie spotkałaby się z Samem? Traf komentarze swoimi teoriami.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?