Skip to content

Akademia Umbrella odnowiona na czwarty i ostatni sezon w Netflix

25 de sierpień de 2022
the umbrella academy 7 1

Akademia Parasolowa wróci do walki innego dnia — ale tylko jeden dzień więcej.

TVLine dowiedziała się, że Netflix odnowił swoją adaptację komiksów Gerarda Waya i Gabriela Bá na czwarty i ostatni sezon.

„Jestem tak podekscytowany, że niesamowicie lojalni fani Akademia Parasolowa będą mogli doświadczyć pasującego końca podróży rodzeństwa Hargreeves, którą rozpoczęliśmy pięć lat temu” – powiedział w oświadczeniu twórca serialu Steve Blackman. „Ale zanim dojdziemy do tego wniosku, przed sezonem 4 czeka niesamowita historia, która będzie miała fanów na skraju swoich miejsc aż do ostatnich minut”.

Członkowie obsady: Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Ritu Arya i Colm Feore mają powrócić w ostatnim sezonie; Blackman powróci również jako showrunner i producent wykonawczy.

Blackman powiedział wcześniej TVLine, że jego pierwotna wizja serialu obejmowała tylko cztery sezony. „Mam to, co uważam za koniec programu telewizyjnego” – powiedział Blackman w czerwcu. „Netflix może chcieć więcej, ale mam słodką myśl o tym, gdzie moim zdaniem program powinien się skończyć i dokąd zmierzamy”. (Fani materiału źródłowego mogą jednak spać spokojnie: Blackman zapewnił nas, że Way „chce robić rzeczy przez kolejną dekadę i zamierza robić tomy i tomy”).

Trzeci sezon dramatu science-fiction zakończył się nowo stworzonym kugelblitz – innymi słowy, czarną dziurą – pożerającą wszechświat, jaki znamy. Sir Reginald próbował całkowicie przeprogramować wszechświat, zanim został zniszczony, ale jego proces został przerwany przez Allison; w ten sposób pozostałe rodzeństwo Umbrella Academy i Sparrow Academy zostało przeniesione do pozornie na wpół uformowanego świata, w którym nie mają już swoich mocy.

„Tam będą reperkusje, jeśli będziemy mieli szczęście mieć sezon 4, niekompletnego programowania wszechświata” – powiedział Blackman po wydaniu sezonu 3.

Akademia Parasolowaodnowienie zostało dodane do naszej poręcznej karty wyników transmisji strumieniowej. Podziel się z nami swoimi przemyśleniami na temat odbioru w komentarzu poniżej!

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasze powiadomienia e-mail! Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?