Skip to content

Tom Felton nazwał Emmę Watson idiotką, która wyląduje w roli Draco Malfoya

4 de listopad de 2022
l intro 1667544747

Tom Felton o wiele milszy

Możemy otrzymać prowizję od zakupów dokonanych z linków.

Aktorzy, którzy wcielili się w dzieciaki w filmach o Harrym Potterze, są ze sobą tak długo związani, że aż trudno sobie wyobrazić, że był taki czas, że się nie znali. Podobnie jak w przypadku każdej innej produkcji, początek serii rozpoczął się od przesłuchania, w którym producenci i reżyser Chris Columbus mieli pozornie niemożliwe zadanie wyboru, który z młodych aktorów zostanie uwieczniony w swoich słynnych rolach. Promując swoje nowe wspomnienia, „Beyond the Wand: The Magic and Mayhem of Growing Up a Wizard”, w podcaście „Happy Sad Confused”, Tom Felton mówił o pisaniu książki i swoich doświadczeniach w tworzeniu filmów, a także o swoim pierwszym przesłuchaniu .

Dla Feltona proces pisania pełnoprawnego pamiętnika nie przyszedł naturalnie. W rzeczywistości twierdzi, że potrzebował poparcia od swojej starej przyjaciółki, Emmy Watson, która w końcu napisała do przodu w swojej nowej książce. „Właściwie Emma była dla mnie wielką inspiracją do dokończenia książki” – ujawnił przy znaku 20:39 odcinka podcastu. „Wiele z nich [stories] zacząłem od skrawków papieru. Schodziłem ze sceny z Comic Conu, na którym też się widzieliśmy, a historie ułożyły się trochę bardziej w mojej głowie, więc szybko przeniosłem to na kartkę papieru.

Felton wyjaśnił, że po tym, jak Watson przeczytał te kawałki papieru, poradziła mu, aby kontynuował pisanie. I choć Felton mógł uzyskać impuls, którego potrzebował, to było wspaniałe, ale jego pierwsza interakcja z Watsonem, jak wspomina w swoim pamiętniku i podcastu, była znacznie mniej przyjazna.

Niegrzeczność Toma Feltona pomogła mu wylądować w roli Draco Malfoya

Po niezliczonych wywiadach i spotkaniu HBO Max, wiadomo, że wielu aktorów z filmów o Harrym Potterze jest do dziś blisko. Jedyną silną więzią jest ta między Tomem Feltonem i Emmą Watson. Jednak kiedy Felton po raz pierwszy przesłuchał rolę Draco Malfoya, jego początkowa interakcja z Watsonem była nieco trudna. Około 17:20 swojego występu w „Happy Sad Confused” Felton opowiedział o tym, jak reżyser Chris Columbus i producenci zostawili razem około 20 dzieci, z mikrofonem nadal umieszczonym nad ich głowami. Felton postanowił pozostać w charakterze. „Więc wiedziałem dokładnie, co się dzieje” – wspomina. „​I ta mała, zaczesana do włosów dziewczynka podeszła do mnie i zapytała: „Co to jest?” Spojrzałem na nią bardzo arogancko i powiedziałem: „To mikrofon, idioto. Jak myślisz, co to jest?”

Ten paskudny trzask w Watson z pewnością przyczynił się do tego, że Felton dostał tę rolę. Jednak reakcja Watsona oczywiście również jej pomogła. Jak wykrzyknął Felton: „Okazuje się również, że widziałem tę dziewczynę dwa miesiące później i nazywała się Emma Watson”. Chociaż jego paskudna uwaga przyczyniła się do tego, że dostał rolę Draco, zdecydowanie nie była to dobra pierwsza interakcja z jego nową gwiazdą, dodał.

Cóż, przesłuchanie nie tylko pomogło dwóm wykonawcom zdobyć role, ale ostatecznie doprowadziło do przyjaźni po franczyzie. W rzeczywistości, w części swoich pamiętników, Felton wyjaśnia, że ​​zarówno on, jak i Watson przez lata czuli dla siebie romantyczną iskierkę. Jednak relacja „więcej niż przyjaciele” jeszcze się nie rozwinęła. Jedno jest pewne, ponowne nazwanie Watsona „idiotą” prawdopodobnie nie pomoże w zrealizowaniu tego typu połączenia.

Czy ten post był pomocny?