Skip to content

Supernatural Star Richard Speight Jr. dołączy do Winchesters jako Loki w odcinku 8 sezonu 1

26 de październik de 2022
l intro 1666795843

Richard Speight Jr.

Zabawną rzeczą w spinoffach i prequelach jest to, że nigdy nie wiadomo, które postacie z nadrzędnego serialu mogą się pojawić. Podwaja się to, gdy zdecydowana większość galerii postaci wspomnianego serialu to nadprzyrodzone stworzenia, z których wiele nie starzeje się tak jak ludzie i może potencjalnie pojawić się w dowolnej epoce.

„The Winchesters” z CW dostrzegły ten potencjał i wykorzystały go w najwyższym stopniu. Chociaż wydarzenia z serialu mają miejsce na dziesięciolecia przed „Supernatural”, pierwszy odcinek pierwszego sezonu „The Winchesters” zawierał Deana Winchestera (Jensen Ackles) i zawierał poważne odniesienia do znaczącej organizacji Men of Letters.

Teraz fani mogą cieszyć się wiedzą, że w najbliższej przyszłości „The Winchesters” nie brakuje znanych imion i twarzy „Supernatural”. W rzeczywistości, sam bóg oszust Loki (Richard Speight Jr.) spotka się z Mary Campbell (Meg Donnelly) i Johnem Winchesterem (Drake Rodger) w 8. odcinku serialu.

Loki wrócił i nie ma nic dobrego

W „Supernatural” Loki wpada od czasu do czasu, a jego historia łączy się z jego wrogiem, Archaniołem Gabrielem (również granym przez Speighta), który sam przez długi czas żył na wygnaniu jako Loki. Według TV Insider, nordycki bóg pojawi się w „The Winchesters” w sezonie 1, odcinku 8, stając się pierwszą główną postacią spoza Winchester z „Supernatural”, która pojawi się w spin-offie. To będzie Loki w swoim najlepszym „złośliwym, ale złośliwym” trybie, więc spodziewaj się, że będzie stanowił główną przeszkodę dla Mary i Johna. Oprócz wcielenia się w postać, Speight wyreżyseruje także kilka odcinków „The Winchesters”, mając już kiedyś reżyserię 11 odcinków „Supernatural”.

Showrunner Robbie Thompson powiedział, że scenarzyści serialu byli w stanie znaleźć sposób na przedstawienie Lokiego w „The Winchersters” w sposób, który wydawał się zarówno ekscytujący, jak i zaskakujący. Przyznał jednak również, że postać prawdopodobnie i tak znalazłaby się w serialu w pewnym momencie. „Richard jest moim starym przyjacielem, więc było pytanie, kiedy, a nie czy” – powiedział Thompson.

Czy ten post był pomocny?