Skip to content

Norman Reedus z The Walking Dead nie chciał powiedzieć słynnej kwestii

22 de marzec de 2023
l intro 1679518486

Norman Reedus trzymający nóż

Zanim „The Walking Dead” wyemitował finał serialu, był to dramatycznie inny program niż na początku. Jest to w dużej mierze spowodowane tym, że obsada serialu zmieniła się prawie całkowicie od swoich chwalonych wczesnych dni. I nawet serial tak sławny jak „The Walking Dead” nie był odporny na takie obroty zmieniające jego makijaż u samego rdzenia. Pomijając zmiany, ostatni sezon serialu nadal trzymał widzów w napięciu od wstrząsającego tomu otwierającego do tęsknego finału, w niemałej części dlatego, że w pobliżu wciąż było wystarczająco dużo kluczowych graczy z obsady OG, aby stawka miała znaczenie.

Wieloletni ulubieniec fanów Norman Reedus był prawdopodobnie najważniejszym członkiem tej szanowanej ekipy. A jego uzbrojony w kuszę twardziel Daryl Dixon rzeczywiście odgrywa główną rolę w epickim finale serialu. Czasami robi nawet najmniej podobną do Daryla rzecz, jaka przychodzi mu do głowy, używając swoich słów, by zebrać żołnierzy lub wezwać do uspokojenia głów w napiętej sytuacji. Jednak podczas niedawnego wywiadu dla Vanity Fair, Reedus przyznał, że w jednym z przemówień Daryla był wers, z którym miał poważny problem, i to był ten, w którym porzucił nazwę serialu w połowie zdania. „Nie chciałem tego mówić, będę z tobą szczery”, powiedział Reedus VF, dodając: „Nie chciałem tego mówić, a oni w pewnym sensie namówili mnie, żebym to powiedział”.

Reedus miał dobry powód, by nie chcieć wypowiadać się o upuszczaniu tytułu w The Walking Dead

Ten moment utraty tytułu nadchodzi, gdy Daryl Dixon próbuje powstrzymać wybuch przemocy między ludźmi, która nęka ludzkość w apokaliptycznym świecie „The Walking Dead”. A jak Norman Reedus wyjaśnił Vanity Fair, kiedy natknął się na linię w końcowym scenariuszu, początkowo lobbował, aby to pominąć. I zrobił to głównie dlatego, że ta dokładna linia dialogowa została już tak skutecznie wykorzystana przez jego dawnego współpracownika, Andrew Lincolna.

Lincoln wypowiedział te same słowa podczas porywającej przemowy wygłoszonej kilka sezonów wcześniej przez jego wieloletniego bohatera, Ricka Grimesa. A Reedus szybko zaoferował moc lektury Lincolna, wyjaśniając swoją własną powściągliwość wobec jej powtórzenia. „Jeśli pamiętasz, kiedy Rick [Grimes] mówi to”, powiedział Reedus VF, kontynuując, „był jak” Nie jesteśmy chodzącymi trupami ”.” Reedus mówi dalej, że wiedział, że będzie musiał ponownie wymyślić wers, aby powtórzyć, stwierdzając: „Cóż, nie mogę teraz robić z tego wielkiej sprawy, ponieważ właśnie to zrobił Andy dawno temu”.

Jeśli widziałeś finał „The Walking Dead”, wiesz, że Reedus zasadniczo przyjął przeciwne podejście i zlekceważył ten moment, a aktor stwierdził: „Więc po prostu włączyłem to do dialogu i nie chciałem krzyczeć to z dachów”. Można łatwo udowodnić, że przytłumione czytanie Reedusa sprawiło, że linia była jeszcze bardziej wpływowa. I tak, nawet sam Andrew Lincoln mógłby się z tym zgodzić.

Czy ten post był pomocny?