Skip to content

Dlaczego Ellie Kemper uważa, że ​​Niagara z biura zrobi świetny interaktywny odcinek?

30 de październik de 2022
l intro 1667141700

Ellie Kemper uśmiecha się

Jim i Pam przez lata stali się jedną z tych kultowych par do tego stopnia, że ​​nie trzeba nawet być fanem „The Office”, aby o nich wiedzieć. Dlatego ma sens, że jednym z najbardziej lubianych odcinków serialu jest „Niagara”, który jest dwuczęściową fabułą z sezonu 6, która pokazuje ślub pary w Niagara Falls w Nowym Jorku. Jest to idealna mieszanka szczerego i komediowego, gdy obserwujemy, jak cały gang biurowy podróżuje ze Scranton w Pensylwanii na zaślubiny. Oczywiście jest pewien haczyk: nikt nie może wspomnieć, że Pam jest w ciąży z babcią.

W 2019 roku scenarzystka i aktorka Mindy Kaling powiedziała Entertainment Weekly: „Pamiętam, że przydzielono mi ślub i pomyślałem:” Wow, to jest doozy ”. Wiele odcinków będzie miało zabawny haczyk na początku, ale ten jest po prostu naprawdę szczęśliwy. Dodała: „Biuro opiera się na niezręcznych sytuacjach, ale w odcinku ślubnym pomyślałam: „Nie ma nic zabawnego z natury w dwójce bardzo zakochanych osób, które biorą ślub”.

Ze swojej strony Ellie Kemper – która grała Erin Hannon w serialu – również uważa, że ​​odcinek byłby świetnym interaktywnym odcinkiem z wielu powodów.

Dlaczego Niagara byłaby idealna do interaktywnego odcinka?

W wywiadzie dla „Jake’s Takes” z 2020 r. Ellie Kemper została zapytana przez gospodarza Jake’a Hamiltona, który odcinek „Biura”, jej zdaniem, będzie dobrym interaktywnym odcinkiem, i jak można się domyślić, miała idealną odpowiedź: Pam and Jim’s ślub.

„Czuję, że jest tam tyle paszy. To musi być jeden z dłuższych odcinków” – powiedziała gwiazda „Unbreakable Kimmy Schmidt”. „… Nazwa tego odcinka brzmiała „Niagara”. Tak więc jest tak wiele różnych dróg, które ten program mógł obrać, ta konkretna historia”. Jako bliski wicemistrz, Kemper wspomniał o odcinku 9 sezonu „Work Bus”, w którym ekipa biurowa pamiętna wybiera się na wycieczkę po ciastka. „Nie wiem, ile kierunków mógł obrać odcinek autobusu”, powiedziała ze śmiechem, „ale czuję, że w tym odcinku dużo się działo”.

Biorąc pod uwagę, jaki specjalny odcinek był dla wszystkich zaangażowanych – w tym oczywiście fanów – byłoby tak interesujące zobaczyć wszystkie różne wybory, które można było dokonać, aby Jim i Pam wzięli ślub. Zabawnym faktem związanym z ich ślubem, o którym widzowie mogą nie wiedzieć, jest to, że Jenna Fischer, która grała Pam Beesly, jest właścicielem pierścionka, który Jim (John Krasinski) daje jej postać na stacji benzynowej, gdy oświadcza się w sezonie 5.

Czy ten post był pomocny?