Skip to content

CSI: Vegas przyznaje wirusowemu TikTokerowi wymarzoną pracę grania w martwe ciało

27 de październik de 2022
l intro 1666911479

Paula Newsome uśmiechnięta

Seria „CSI” pojawiła się po raz pierwszy w 2000 roku pod kultowym już tytułem „CSI: Crime Scene Investigation”. Program, od którego wszystko się zaczęło, utknął na scenie telewizyjnej do 2015 roku, ale zapoczątkowana przez niego saga jeszcze nie zniknęła. „CSI: Miami”, „CSI: NY” i „CSI: Cyber” utrzymały tempo, chociaż w chwili pisania tego tekstu jedynym wpisem „CSI” na antenie jest „CSI: Vegas”. Premiera w 2021 roku serialu „Spider-Man: No Way Home”, prowadzonego przez Paulę Newsome, zabiera fanów z powrotem do laboratorium kryminalnego w Las Vegas, gdzie czekają na nowe historie, które do tej pory zapewniały rozrywkę widzom z więcej niż jednego powodu.

Tak, „CSI: Vegas” to kontynuacja spuścizny oryginalnej serii, ale także danie fanom dokładnie tego, czego oczekują od produkcji „CSI”. Przede wszystkim sequel na małym ekranie przywrócił takich faworytów, jak Gil Grissom (William Petersen), Catherine Willows (Marg Helgenberger) i Jim Brass (Paul Guilfoyle). Jednak powracający członkowie obsady to nie wszystko, co ma w zanadrzu, aby zachęcić jak najwięcej fanów do dostrojenia się. Jak się okazuje, umysły stojące za „CSI: Vegas” nie są przeciwne sprowadzaniu niespodziewanych gości Internetowa odmiana celebrytów w programie.

Na przykład ta wirusowa gwiazda TikTok ma zamiar wystąpić w „CSI: Vegas” w zaskakującej roli: martwego ciała.

Poznaj Josha Nalleya, człowieka, który specjalizuje się w odgrywaniu martwego

Dla tych z Was, którzy nie używają TikTok lub nie znaleźli się po tej konkretnej stronie, poznajcie @living_dead_josh — prawdziwe nazwisko Josh Nalley. Od prawie roku mieszkaniec Kentucky tworzy filmy dla platformy mediów społecznościowych, w której ma na celu odgrywanie martwego ciała w każdej hollywoodzkiej produkcji, która go miała. Aby udowodnić, że jest odpowiednim człowiekiem do tego zadania, popisywał się swoimi umiejętnościami udawania martwego w swoich TikToksach, prezentując się w różnych pozach w różnych miejscach. W końcu jego wysiłki w końcu opłaciły się w postaci epizodycznego występu w nadchodzącym odcinku „CSI: Vegas”.

„Dostałem e-mail z CBS, który powiedział, że widzieli mnie na TikTok i chcieli zaoferować mi tę rolę. Na początku w to nie wierzyłem, ale polecieli do Kalifornii” – powiedział Nalley dla Courier-Journal. niespodziewany casting, zwracając uwagę, jak fajnie było pracować z reżyserem odcinka, Mario Van Peebles. Aby upamiętnić jego obsadę w „CSI: Vegas”, ekipa serialu zabrała go do Hollywood Walk of Fame, gdzie przybrał jedną ze swoich słynnych pozycji obok gwiazdy Marg Helgenberger. Choć mógłby z łatwością nazwać to dzień po tym koncercie, Nalley wyjawił, że nie planuje rezygnować w najbliższym czasie z tej interesującej pracy.

Odcinek „CSI: Vegas” Josha Nalleya zostanie wyemitowany 3 listopada 2022 r., A po tym nie zdziw się, jeśli zobaczysz, że sensacja TikTok pojawi się więcej w twoich ulubionych filmach i programach telewizyjnych w przyszłości.

Czy ten post był pomocny?