Skip to content

„The Banshees Of Inisherin” Korony Październikowe odrodzenie Indie – specjalne kasy biletowe

24 de październik de 2022
02 EXCL BOI 21207 e1666291120140

Zdjęcia reflektora Banshee z Inisherin otworzył się na około 181 000 USD i średnio na ekran wynoszący 45 250 USD, pokonując Tara imponujące 40 000 dolarów. Obie otworzyły się w czterech lokalizacjach i teraz zajmują drugie miejsce. 2 i nie. 3 za indie za teatr brutto w tym roku po A24′ miwszystko wszędzie i na raz. Ten film jest klasą samą w sobie z kwietniowym wstępnym PTA w wysokości ponad 50 tysięcy dolarów na wielu innych ekranach i ponad 100 milionami dolarów brutto na całym świecie. Ale Banshee jest najnowszym na fali silnych limitowanych otwarć w tym miesiącu od Decyzja o odejściu do Trójkąt Smutku do Po słońcu do Do przekonywanie do odrodzenia arthouse’u. Sprawa wykonana.

„To naprawdę fajne, wygląda na to, że istnieje wiele filmów specjalistycznych, które dobrze sobie radzą. To nie są stare liczby, które otrzymywaliśmy — jak 75 000 $, 80 000 $, 90 000 $ na ekran. One wrócą kiedyś, w pewnym momencie. Ale w artystycznym domu jest wiele miejsc” – powiedział szef dystrybucji Searchlight, Frank Rodriquez. „Pacjent jest zdrowy”.

Banshee grał w The Grove i Century City w Los Angeles oraz w Angelice i AMC Lincoln Square w NY. McDonagh dołączył do wyprzedanych pytań i odpowiedzi po projekcji w piątek. i sob. Film był nie. 1 w Angelika Film Center w weekend i przebiła się tylko przez Czarny Adam w Grove, Century City i Lincoln Square.

W przyszłym tygodniu rozszerza się do 50 kin na 11 do 12 kolejnych rynkach, w tym w Austin, Bostonie, Chicago, Denver, Phoenix, Portland, San Diego, San Francisco, Seattle, Toronto, Montrealu i Vancouver, a następnie przenosi się do 600-800 lokalizacji. Banshee światowa premiera odbyła się w zeszłym miesiącu na Festiwalu Filmowym w Wenecji, gdzie zdobyła nagrodę dla najlepszego scenariusza dla McDonagh i dla najlepszego aktora dla Colina Farrella. Szum związany z nagrodami może go poszerzyć.

„Kiedy w pierwszy weekend dostaniesz wielką historię w Los Angeles i Nowym Jorku, a w następny weekend hipsterskie i fajne teatry w innych miastach – i fakt, że zdobyła kilka nagród na kilku festiwalach – wtedy ludzie będą o tym mówić ”, powiedział Rodriquez, zauważając, że film, w którym występuje również Brendan Gleeson, jest młodszy, niż pierwotnie przewidywał dystrybutor.

Inne wydania specjalne: A24 otworzyła Charlotte Wells’ Po słońcu w czterech lokalizacjach do weekendowego debiutu w wysokości 66 355 $ za PTA w wysokości 16 589 $.

Submarine Deluxe wypuścił nagrodzony w Cannes film dokumentalny Wszystko, co oddycha Shaunaka Sena w jednym miejscu, zarobił 8177 dolarów.

Kino Lorber zadebiutował dokumentem Niny Menkes Pranie mózgu: Seks-Camera-Moc w dwóch kinach za 8032 USD brutto i średnio 4016 USD na jeden teatr.

Sony Pictures Classics otworzył dokument Powrót Tanyi Tucker – przedstawiony przez Brandi Carlile na czterech ekranach za 9 358 USD brutto i średnio 2 340 USD na ekran.

Notatki drugiego tygodnia: Rozszerzenie United Artists Releasing Do do 104 kin na 28 rynkach przed szeroką premierą na około 2000 ekranów w przyszły weekend. Zarobił 376 134 $ z dużym skokiem od piątku do soboty. Zgłoszono pt. brutto w wysokości 122 825 USD zawierało 37 tys. USD od czwartku. Popierająca to sprzedaż wzrosła o 66% do sobotniego zysku w wysokości 143.392 dolarów – „naprawdę, naprawdę dobry znak dla ustnych przekazów”, powiedział prezes UAR Erik Lomis.

Do światowa premiera odbyła się na New York Film Festival 1 października i została otwarta w ostatni weekend w cenie 15 tysięcy dolarów za kino w 16 lokalizacjach. Lomis powiedział, że ma nadzieję „zbliżyć się do punktu krytycznego ustnie, a wszystko się połączy”. Film Chinonye Chuckwu jest w 99% certyfikowany przez Rotten Tomatoes przez krytyków i publiczność.

Film Mubi’s Park Chan-wook Decyzja o odejściu skoczył z trzech ekranów do 48 w drugim tygodniu, rozwijając się w Nowym Jorku i Los Angeles oraz dodając inne kluczowe rynki, za szacunkową kwotę brutto w weekend w wysokości 296 436 USD, PSA 6 176 USD i szacunkową sumę 437 116 USD. Film został otwarty w zeszły weekend za 90,7 tys. USD na trzech ekranach, co daje średnią 30 243 USD na ekran — najwyższy PSA dla reżysera Stary chłopiec oraz Służąca. Romantyczny thriller był numerem jeden w kompleksie w kilku nowych lokalizacjach, w tym w Alamo Drafthouses w Los Angeles i San Francisco, w Coolidge Corner i Landmark Kendall Square w Bostonie oraz SIFF Uptown w Seattle.

Decyzja o odejściu, który wygrał Park Chan-wook dla Najlepszego Reżysera w Cannes, jest południowokoreańskim Oscarem dla najlepszego filmu międzynarodowego. Rozszerzy się w trzecim tygodniu w Toronto, Chicago, Dallas, Phoenix, Orlando i innych miejscach.

Tydzień 3 godne uwagi: zdobywca Złotej Palmy w Cannes Trójkąt Smutku Rubena Ostlunda – nie. 10 w kasie w ten weekend – zarobił 600 tys. dolarów na 280 ekranach za PSA w wysokości 2143 dolarów i sumę 1,4 miliona dolarów.

Funkcje ostrości’ Smoła zagrał łącznie w 141 kinach na 42 rynkach za trzydniowe szacunkowe 470 000 dolarów, PSA 3300 dolarów i szacunkową sumę 1,2 miliona dolarów. Gwiazda Cate Blanchett autorstwa Todda Fielda będzie nadal rozwijać się na rynku w przyszłym tygodniu.

Czy ten post był pomocny?