Skip to content

„SNL”: Każdy ruch Amy Schumer zbadany przez Stalkera w parodii „Obserwator”

6 de listopad de 2022
Screen Shot 2022 11 05 at 9.05.30 PM e1667708710715

Dziś wieczorem Sobotnia noc na żywoprowadząca Amy Schumer wzięła udział w skeczu parodiującym popularny serial kryminalny Obserwatorktóry zadebiutował na Netflix w październiku.

W szkicu zatytułowanym „The Looker” Schumer gra matkę z przedmieścia, z Jamesem Austinem Johnsonem jako jej mężem, a Marcello Hernández i Chloe Fineman wcielają się w role jej dzieci.

W domu rodzinnym wszystko jest normalne, dopóki tata nie wchodzi z „dziwnym” listem, który wsunął pod drzwi.

„Najdrożsi nowi sąsiedzi przy Oakridge Boulevard 322, pozwólcie, że się przedstawię” – mówi w głosie autor listu. „Jestem Looker i widzę wszystko, co robisz”.

„Czy to jakiś chory dowcip?” pyta Schumer.

„Widzę, że ładnie się zaaklimatyzujesz” – kontynuuje list Obserwatora. „Twoja córka lubi pisać w swoim pamiętniku o chłopcu, który kosi trawnik, a twój syn ciężko pracował ćwicząc na gitarze.”

„Tata? To mnie przeraża” – przyznaje Hernández.

„Jeśli chodzi o twoją żonę”, mówi The Looker, „po tym, jak wszyscy zasną, idzie do kuchni i zjada całą drugą kolację. Zjada to jak chciwy, spanikowany szop pracz, boi się, że zostanie złapany.

Podczas gdy postać Schumera zapewnia członków jej rodziny, że tak nie jest, The Looker okazuje się mieć więcej do powiedzenia, mówiąc bohaterowi Johnsona, że ​​ma nadzieję, że cieszy się jego porannymi biegami po okolicy. „Wiem, że twoja żona tak” mówi The Looker. „Po twoim wyjściu dostaje przekąskę, włącza telewizor i oddaje się Property Brothers”.

„Ok”, mówi Schumer, „to nie jest dzwonek”.

„Ale on wie o moich biegach, Carol” – mówi Johnson.

„I mój pamiętnik i gitara Davida!” mówi Fineman.

„Wiem!” martwe głowy Schumera. „Dlatego to takie dziwne, że wszystkie moje rzeczy są wyraźnie wymyślone”.

The Looker mówi dalej, że chociaż życie Johnsona i jego bliskich może wydawać się idealne, jest całkiem pewien, że tak nie jest. „Wygląda na to, że twoja biedna żona ma kłopoty w łazience” – czytamy w liście. „Widzę ją tam, kołyszącą się w przód iw tył, próbując sprawić, by coś się wydarzyło. Dawała sobie krótkie pogawędki.

„Jest taka sfrustrowana”, kontynuuje The Looker, „zejdzie na dół i wydmuchnie więcej Bracia Własności. Dlaczego jest tak podniecona tym przedstawieniem? Czy to bracia, czy to własność?

Hernandez następnie wskazuje, że ktoś pobrał „każdy odcinek” z Bracia Własności do rodzinnego telewizora, a Fineman zauważył, że obejrzano tylko pięć minut każdego z nich.

„Co do cholery?” mówi Schumer. „Więc ten dziwak wkradł się do naszego domu i grzebał przy telewizorze? Ok, teraz jestem dziwnie – oficjalnie.”

The Looker mówi dalej, że widział dzisiaj dzieci ćwiczące taniec TikTok, a także tatę martwiącego się o swoją linię włosów i mamę na swoim rowerze stacjonarnym.

„Czekaj, ten jest prawdziwy!” twierdzi Schumer.

Ale zdanie Looker, odczytane na głos przez jej męża, nie zostało ukończone. „Ona nawet nie pedałuje”, pisze krytycznie The Looker. „Po prostu siedzi na rowerze i patrzy na swój telefon. Ale i tak jest zlana potem, a potem wraca do łazienki, by ponownie stoczyć bitwę.

Fineman mówi rodzicom, że powinni skontaktować się z policją w sprawie prześladowcy, a tata mówi, że dla bezpieczeństwa rodzina powinna spędzić noc w hotelu. Schumer zgadza się, że członkowie jej rodziny powinni, ale nalega, aby została w domu, aby opiekować się domem.

Szkic następnie przechodzi w noc, gdy półnagi (choć rozmazany) Schumer rozkłada się na kanapie podczas oglądania Bracia Własności. „Jeśli patrzysz”, mówi Looker, „to moja własność, a nie bracia”.

Stworzony przez Iana Brennana i Ryana Murphy’ego, Obserwator opiera się na prawdziwej historii opisanej przez Reevesa Wiedemana w artykule dla nowojorskiego magazynu „The Cut” z 2018 roku. Serial z udziałem Naomi Watts, Bobby’ego Cannavale’a, Mii Farrow, Jennifer Coolidge i innych zegarków, gdy małżeństwo wprowadza się do swojego wymarzonego domu, tylko po to, by znaleźć się w gronie przerażających listów od prześladowcy, który przechodzi przez Obserwatora.

Schumer dołączył do dzisiejszego odcinka SNL przez gościa muzycznego Steve’a Lacy. Obejrzyj szkic „Obserwator”, klikając powyżej.

Czy ten post był pomocny?