Skip to content

Leslie Jordan zapamiętane przez współgwiazdy „Will & Grace” Megan Mullally, Sean Hayes, Eric McCormack i inni: „Nigdy nie będzie nikogo takiego jak on” – aktualizacja

25 de październik de 2022
TCDWIAN EC239

AKTUALIZACJA: Napływają hołdy dla ukochanego aktora Leslie Jordana. Jordan, znany ze swojej pracy nad sitcomem Wola i łaska, wśród wielu innych zasług, zginął dziś rano w wypadku jednego samochodu w Hollywood.

Jordan przedstawił żrącą Beverley Leslie, wrogą Karen Walker Megan Mullally, w Wola i łaska. Mullally zamieścił wspomnienie na Instagramie wraz ze zdjęciem dwójki z programu. (Możesz to zobaczyć poniżej).

„Moje serce pęka” – napisał Mulllally. naprawdę nie mogę w to uwierzyć. Leslie Jordan był jednym z najlepszych. ludzie często używają tego wyrażenia i nie jestem pewien, czy zawsze ma to zastosowanie. nie ma zbyt wielu ludzi, którzy są naprawdę wspaniali w czymkolwiek. ale Leslie była bezbłędnie zabawna, wirtuoz komedii. jego czas, jego dostawa, wszystko najwyraźniej bez wysiłku. nie ma nic lepszego.

i jaka przyjazna, kochająca zabawę, droga osoba. byłem z nim tylko w zeszłym miesiącu. na prestiżowym krajowym festiwalu książki w Waszyngtonie zaprezentowano Lesliego i jego najlepiej sprzedającą się książkę, a on poprosił mnie, żebym przeprowadziła z nim wywiad podczas jego imprezy. Skończyłam przygotowania, ale to wszystko było oczywiście całkowicie niepotrzebne, ponieważ ledwo musiałam go uwolnić, a on zaczął opowiadać serię absolutnie zabawnych historii, które przez godzinę wprawiały w histerię bardzo dużą publiczność.

poza sceną, był taki zrelaksowany i szczęśliwy, tam ze swoim najlepszym przyjacielem, mikrofonem. naprawdę wydawał się taki szczęśliwy. jak genialne było to, że miliony ludzi były w stanie odkryć prawdziwego Leslie i jego miłość do życia oraz niezrównane umiejętności opowiadania historii na Instagramie. miał tak wiele do przekazania, a to dla niego tak wiele znaczyło, że w końcu znalazł pojazd, za pomocą którego mógł się tym podzielić. był absolutnie wyjątkowy. jedyny w swoim rodzaju. dziękuję wszystkim jego fanom! naprawdę kochał was wszystkich i był tak szczerze doceniany.
Tak się cieszę, że spędziłem trochę czasu z Leslie tego dnia przed i po imprezie, tylko z nami, nadrabiając zaległości. tego dnia czułem do niego tak głęboką sympatię; był taki ciepły, obecny i kochany. kiedy wyjeżdżaliśmy, dostałam jeszcze kilka mocnych uścisków i jak zwykle powiedziałam mu, że go kocham. tak szczęśliwy! co za prezent!
a więc. kocham cię, Leslie. już za Tobą tęsknię. i jedno wiem na pewno… nigdy nie będzie innego ciebie.”

Lesliego Wola i łaska Sean Hayes napisał o Jordanie na Twitterze: „Moje serce jest złamane. Leslie Jordan była jedną z najzabawniejszych osób, z którymi miałam przyjemność pracować. Każdy, kto go spotkał, kochał go. Nigdy nie będzie nikogo takiego jak on. Wyjątkowy talent o ogromnym, opiekuńczym sercu. Będzie ci brakowało, mój drogi przyjacielu.

Eric McCormack, który grał rolę Willa Trumana w Wola i łaska napisał na Twitterze „Zmiażdżony, aby dowiedzieć się o utracie @Thelesliejordan, najzabawniejszy i najbardziej zalotny dżentelmen z południa, jakiego kiedykolwiek znałem. Radość i śmiech, który przyniósł każdemu ze swoich #WillandGrace epizody były namacalne. Minęło jakieś trzydzieści lat za wcześnie. Byłeś kochany, słodki człowieku.

Gary Janetti, pisarz na Wola i łaska opublikował również wspomnienie Jordana na Instagramie. „Spoczywaj w pokoju, Leslie Jordan. Pisanie dla ciebie było przyjemnością” – podpis Jenetti przeczytał obok epizodycznego klipu wideo z udziałem Jordana, Megan Mullally i Seana Hayesa.

Jordan zagrał postać Beverley Leslie podczas Wola i łaskaoryginalny bieg i kiedy został przywrócony pod koniec 2010 roku. Za tę rolę w 2006 roku zdobył nagrodę Emmy dla najlepszego aktora gościnnego w serialu komediowym.

Fox Entertainment i Warner Bros. Television, współproducenci sitcomu Fox Zadzwoń do mnie Katw którym Jordan wystąpił z Mayimem Bialikiem i Swoosiem Kurtzem, wydał oświadczenia żałobne po aktorze:

Fox Entertainment: „Jesteśmy zszokowani i zdruzgotani dzisiejszym tragicznym odejściem Leslie Jordana. Leslie była kimś więcej niż tylko komediowym, zdobywcą nagrody Emmy, z którym śmialiśmy się razem przez te wszystkie lata. Był najmilszą osobą, jaką można sobie wyobrazić, która po prostu oświetliła pokój i przyniosła czystą radość i ogromny uśmiech milionom ludzi na całym świecie. Najprawdziwszy z południowych dżentelmenów, Leslie niósł zaraźliwy entuzjazm, niezatarte poczucie humoru i przez cały czas obdarzył nas niezliczonymi miłymi wspomnieniami, które będą trwać wiecznie. Gdy opłakujemy tę smutną wiadomość, pragniemy również wyrazić nasze najgłębsze współczucie rodzinie, przyjaciołom i fanom Lesliego, których był tak drogi.”

Telewizja Warner Brothers: „Warner Bros. Television jest zdruzgotana tragiczną i nagłą stratą naszego drogiego przyjaciela Leslie Jordana. Leslie była niezwykłą osobą i talentem. Przyniósł radość fanom na całym świecie. W tej chwili myślimy o jego rodzinie, przyjaciołach i fanach”.

FX i 20. telewizja, sieć i studio z tyłu Amerykański horror, na którym pojawił się Jordan, wydał również oświadczenie przypominające o aktorze.

20. telewizja/FX: „Niezrównany Leslie Jordan pozostawił niezatarty ślad w naszej branży, w społeczności LGTBQ+ i w sercach wszystkich, którzy mieli szczęście pracować z tą niesamowicie miłą, szalenie zabawną i niezmiernie utalentowaną duszą. Grając zniuansowane i zapadające w pamięć postacie w całym amerykański horror franczyzy od prawie dekady, będzie go bardzo brakowało wszystkim, którzy go znali.

W oświadczeniu adwokat Jordana Eric Feig z Eric Feig Entertainment & Media Law powiedział: „Dzisiaj zgasło jedno z najjaśniejszych świateł w Hollywood. Jesteśmy złamani z powodu przedwczesnej śmierci naszego klienta i przyjaciela Leslie Jordana, jednego z najbardziej utalentowanych aktorów, piosenkarzy i wykonawców, których mieliśmy przyjemność, przywilej i zaszczyt znać iz którym pracować. Poza jego talentami, wszyscy będą bardzo tęsknić za darami Lesliego, by sprawiać radość tym, których dotknął, jego umiejętnością nawiązywania kontaktów z ludźmi w każdym wieku, jego pokorą, dobrocią i słodyczą. Wczoraj na Instagramie Leslie Leslie napisał, że śpiewa hymn „Kiedy rolka jest wywołana tam”. Dziś Leslie został wezwany o wiele za wcześnie, a świat bez niego jest trochę mroczniejszy.

Możesz przeczytać hołdy Mullally’ego, Hayesa, McCormacka i innych poniżej:

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Megan Mullally (@meganomullally)

Moje serce jest złamane. Leslie Jordan była jedną z najzabawniejszych osób, z którymi miałam przyjemność pracować. Każdy, kto go spotkał, kochał go. Nigdy nie będzie nikogo takiego jak on. Wyjątkowy talent o ogromnym, opiekuńczym sercu. Będzie ci brakowało, mój drogi przyjacielu. 😔❤️ pic.twitter.com/RNKSamoES0

— Sean Hayes (@SeanHayes) 24 października 2022

Zmiażdżony, aby dowiedzieć się o utracie @Thelesliejordan, najzabawniejszy i najbardziej zalotny dżentelmen z południa, jakiego kiedykolwiek znałem. Radość i śmiech, który przyniósł każdemu ze swoich #WillandGrace epizody były namacalne. Minęło jakieś trzydzieści lat za wcześnie. Byłeś kochany, słodki człowieku.

— Eric McCormack (@EricMcCormack) 24 października 2022

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Gary Janetti (@garyjanetti)

💔💔💔💔💔RIP https://t.co/Xq5yLlceK2

— Patton Oswalt (@pattonoswalt) 24 października 2022

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Dylana McDermotta (@dylan.mcdermott)

Po prostu zdruzgotany tą wiadomością. Pracowałem z Leslie jako aktor w latach 80., kiedy on i ja byliśmy razem w Ski Patrol i był po prostu najlepszy. Prawdziwa ukochana i taka zabawna osoba. Bez niego świat jest o wiele smutniejszy. ODPUJ Lesliego. https://t.co/1V6la8cMYE

— Paweł Feig (@paulfeig) 24 października 2022

Jestem oszołomiony śmiercią Lesliego Jordana, który zachwycił nas swoimi licznymi rolami w telewizji i filmie. Przyczyną śmierci był wypadek samochodowy po nagłym wypadku medycznym. Leslie, jesteśmy załamani twoją stratą i będziemy tęsknić za twoją radością i niepowtarzalnym duchem.

— George Takei (@GeorgeTakei) 24 października 2022

Moje serce pęka. Właśnie dowiedziałem się, że moja genialna stara przyjaciółka LESLIE JORDAN nie jest już z nami. Spoczywaj w pokoju moja słodka południowa siostro. Twoja bezgraniczna radość będzie głęboko tęskniona.

— Dustin Lance Czarny (@DLanceBlack) 24 października 2022

Spoczywaj w pokoju, Leslie Jordan. Dziękuję za niezliczone śmiechy i za dzielenie się z nami wszystkimi duchem. pic.twitter.com/PzJq31z19T

— RuPaul za Drag Race (@RuPaulsDragRace) 24 października 2022

Leslie Jordan był tak utalentowany i szczery, jak się pojawił. Co za promień słońca. To jest po prostu okropne.

— Kevin McHale (@druidDUDE) 24 października 2022

Czy ten post był pomocny?