Skip to content

Hilary Duff, Diane Warren i inne gwiazdy opłakują Aarona Cartera – reakcje

6 de listopad de 2022
aaron carter dead dies

Aaron Carter został znaleziony martwy w swoim domu w sobotę, 5 listopada. Gdy poinformowano o jego śmierci, wiele celebrytów zabrało się do mediów społecznościowych, aby przypomnieć sobie piosenkarza. Wśród gwiazd, które podzieliły się przemyśleniami na temat Cartera, znalazły się Diane Warren, Christy Carlson Romano, Loni Love i Spencer Pratt. Zobacz ich wiadomości poniżej.

Hilary Duff: „Bardzo mi przykro, że życie było dla ciebie tak ciężkie i że musiałeś walczyć przed całym światem. Miałeś urok, który był absolutnie musujący… chłopcze, czy moje nastoletnie ja kochało cię głęboko. Wysyłam miłość do swojej rodziny w tym czasie. Odpocznij spokojnie”.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Hilary Duff (@hilaryduff)

Diane Warren: „Sława w młodym wieku jest często bardziej przekleństwem niż błogosławieństwem, a przetrwanie tego nie jest łatwe. RIP Aarona Cartera.

Sława w młodym wieku jest często bardziej przekleństwem niż błogosławieństwem, a przetrwanie nie jest łatwe. ODP Aarona Cartera🎤💔

— Diane Warren (@Diane_Warren) 5 listopada 2022

Loni Miłość: „Spotkałem Aarona Cartera w 2018 roku, zabawny, utalentowany i fajny. Czułem, że próbował… naprawdę starał się być szczęśliwy. Przykro mi słyszeć o jego śmierci. Kondolencje dla rodziny i fanów”.

Spotkałem Aarona Cartera w 2018 roku, zabawnego, utalentowanego i fajnego. Czułem, że próbował… naprawdę starał się być szczęśliwy. Przykro mi słyszeć o jego odejściu.. Kondolencje dla rodziny i fanów 💔 pic.twitter.com/XuoJLekj8h

— Loni Miłość (@LoniLove) 5 listopada 2022

Christy Carlson Romano: „Niesamowicie smutne z powodu śmierci Aarona Cartera. Moje myśli i modlitwy kieruję do jego przyjaciół i rodziny”.

Niesamowicie smutny z powodu śmierci Aarona Cartera. Moje myśli i modlitwy kieruję do jego przyjaciół i rodziny. 🕯️

— ChristyCarlsonRomano (@ChristyRomano) 5 listopada 2022

Spencer Pratt: „ODP.”

ODP 💓😇 https://t.co/eUWf8KDgKL

— Spencer Pratt (@spencerpratt) 5 listopada 2022

Samantha Scarlett: „Spoczywaj w pokoju Aaron Carter. Płaczę teraz słysząc o twojej śmierci. Właśnie rozmawiałem z tobą w środę i wydawałeś się być w dobrym nastroju. Byłeś taką słodką duszą, która nigdy nie miała szans. Jestem załamany, że twój syn, którego tak bardzo pragnęłaś, nigdy cię nie pozna.”

Spoczywaj w pokoju Aaron Carter. Płaczę teraz słysząc o twojej śmierci. Właśnie rozmawiałem z tobą w środę i wydawałeś się być w dobrym nastroju. Byłeś taką słodką duszą, która nigdy nie miała szans. Jestem załamany, że twój syn, którego tak bardzo pragnęłaś, nigdy cię nie pozna. pic.twitter.com/BaygQAhLox

— SAMANTHA SCARLETTE (@SammiScarlette) 5 listopada 2022

Joey Sasso: „Czuję się okropnie po odejściu Aarona Cartera. Zawsze wydawał się taką udręczoną duszą. Właśnie miał syna. Teraz chłopiec nie ma ojca, a ten mężczyzna przeszedł daleko za młodość. Po prostu straszna tragedia dnia. RIP Aarona.

Czuję się okropnie po śmierci Aarona Cartera. Zawsze wydawał się taką udręczoną duszą. Właśnie miał syna. Teraz chłopiec nie ma ojca, a ten mężczyzna przeszedł daleko za młodość. Po prostu straszna tragedia dnia. ODP Aarona.

— Joey Sasso (@joey_sasso) 5 listopada 2022

Pastor James: „tak zmartwiony, gdy usłyszałem wieści o Aaronie. Kilka interakcji, które z nim miałem, było wyjątkowo słodkich, ale zdecydowanie smutnych. media i nasza kultura mogą być tak okrutne”.

tak wstrząśnięty słysząc wieści o Aaronie. Kilka interakcji, które z nim miałem, było wyjątkowo słodkich, ale zdecydowanie smutnych. media i nasza kultura mogą być tak okrutne.

— Pastor James (@PasonJames) 5 listopada 2022

Juliette Harris: „Jestem zasmucony stratą Aarona Cartera. Reprezentowałem go przez wiele lat z show House Of Carters i nie tylko. Zatrzymał się w moim domu, jednym z moich mieszkań i był jak zagubiony młodszy brat. Sława od najmłodszych lat to miecz obosieczny i wiem, że tym, czego najbardziej i obsesyjnie pragnął, była miłość i akceptacja przez wszystkich i wszystkich. Nieustannie pracował nad pokonaniem życiowych przeszkód i zawsze starał się to naprawić. Jestem pewien, że tam, gdzie jest teraz, będzie wypełniony miłością, której tak rozpaczliwie pragnął. Kondolencje dla jego rodzeństwa (Nick i Angel), które go kochało i zawsze starało się go wspierać. RIP Aarona Cartera.

Czy ten post był pomocny?