Skip to content

Netflix Pretty Smart udowadnia, że ​​gorące manekiny też mają uczucia — oceń to!

9 de październik de 2021
pretty smart

Nowy serial komediowy Netflix Całkiem mądry to naprawdę tylko jedna z tych rzeczy.

W 10 odcinkach pierwszego sezonu sitcomu występuje Emily Osment (Młody i głodny) jako Chelsea, „inteligentna” dziewczyna, której życie wywraca się do góry nogami podczas trzydniowej wizyty ze swoją „ładną” siostrą Claire, graną przez Olivię Macklin (Obrzydliwie bogaty). Jeśli już udało Ci się rozwikłać znaczenie tytułu serialu, gratulacje, to niesamowicie zaawansowany koncept.

Dodając tylko garść punktów IQ do kolektywu, są trzej gorący, głupi współlokatorzy Claire: Micheal Hsu Rosen (Małe ładne rzeczy) jako gorący, głupi influencer o imieniu Jayden; Cinthya Carmona (Wschodnie Los High) jako gorąca, głupia uzdrowicielka o imieniu Solana; i Gregg Sulkin (Uciekinierzy) jako gorący, głupi trener personalny o imieniu Grant.

Porozmawiajmy teraz przez chwilę o tym ostatnim współlokatorze. Poza wiecznym brakiem koszuli, Grant jest także byłym chłopakiem Claire. Jak muskularny głupiec wyjaśnia Chelsea, ich rozstanie było „wzajemne… ale tylko z Claire”, więc nadal wierzy w swoje serce – i przypuszczalnie w jego brzuch – że należą do siebie z powrotem.

Zgodnie z zasadami światła, dziecko tato– esque sitcomy, oznacza to, że Chelsea i Grant prawdopodobnie rozwiną do siebie uczucia w trakcie finału, w samą porę, by Claire niewygodnie zdecydowała, że ​​jest gotowa przyjąć go z powrotem. (Nie patrzyłem z wyprzedzeniem, obiecuję. Więc możesz zostawić komentarz i daj mi znać, czy mam rację.)

W każdym razie, Chelsea ma spać z Claire tylko na kilka dni, ale te plany zostają całkowicie pokrzyżowane, gdy jej chłopak Dwayne (czerwona flaga!) rzuca ją przez telefon. Teraz jest uwięziona w psychicznym czyśćcu z czterema seksownymi naczyniami i nie próbuje ukryć swojego niezadowolenia. Na szczęście dziewczynki w końcu dochodzą do wzajemnego zrozumienia, gdy zdają sobie sprawę, że ich rozdarty związek ma swoje źródło w gorzkim rozwodzie rodziców. Dla tych, którzy liczą w domu, to jeden punkt za wspólną traumę z dzieciństwa.

Jeśli naprawdę o tym pomyślisz, Całkiem mądry to tylko oskryptowana wersja wiadomości, którą Netflix krzyczy na nas od lat: gorący idioci mają uczucia, tak jak reszta z nas. Jeśli pokazuje jak Zbyt gorąco, aby się z nim obchodzić, Seksowne bestie oraz Okrąg jeszcze cię tego nie nauczyłem, może to załatwi sprawę.

Czy będziesz dalej oglądać, aby zobaczyć, czy jest więcej do? Całkiem mądry niż na pierwszy rzut oka? A może ta krótka wizyta wystarczyła, by nie zanurkować pod powierzchnię? Zważ się za pomocą naszych ankiet poniżej, a następnie upuść komentarz z pełną recenzją.

Jeśli lubisz TVLine, pokochasz nasz cotygodniowy biuletyn. Kliknij tutaj, aby zasubskrybować.

Czy ten post był pomocny?