Skip to content
TV

Najgorszy przestępca w prawie i porządku: sezon SVU 10

30 de czerwiec de 2022
l intro 1656617377

Dziesiąty sezon „Law & Order: Special Victims Unit” był emitowany między wrześniem 2008 a czerwcem 2009 na antenie NBC i jak wiele sezonów „SVU” miał mnóstwo znanych gości. Carol Burnett grała byłą tancerkę. James Brolin grał byłego astronautę. Luke Perry i Julie Bowen zagrali dwoje rodziców, którzy adoptowali dziecko ofiary napaści na tle seksualnym (ofiarę zagrała Sara Gilbert). Odcinki dotyczyły stosunkowo nietypowych tematów dla „SVU”, takich jak dzieci-żołnierze i handel egzotycznymi zwierzętami. W sumie sezon 10 był pełen najbardziej ohydnych ludzi w społeczeństwie.

Jednak jeśli chodzi o najgorszego przestępcę, z jakim mieli do czynienia członkowie SVU, nie zagrał go znany aktor. W odcinku „Wildlife” 10. sezonu, doświadczony aktor charakterystyczny i kaskader Andrew Divoff, który zagrał w „Kolejne 48 godzin” i „Air Force One”, wkroczył, aby dać Stablerowi (Christopher Meloni), Bensonowi (Mariska Hargitay) prawdziwą wyzwanie.

Oto najgorszy przestępca w 10. sezonie „SVU”.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, padło ofiarą napaści na tle seksualnym, dostępna jest pomoc. Odwiedź witrynę sieci krajowej Rape, Abuse & Incest National Network lub skontaktuj się z krajową infolinią RAINN pod numerem 1-800-656-HOPE (4673).

Brutalny przemytnik zwierząt Andre Bushido był najgorszym złoczyńcą, z jakim miał do czynienia SVU w sezonie 10

Mówiąc delikatnie, Andre Bushido jest jednym z najbardziej brutalnych przestępców, których SVU bada w sezonie 10 lub w jakimkolwiek innym sezonie. Podczas odcinka, Stabler ma za zadanie przeniknąć pod przykrywką do pierścienia przemytu zwierząt, którym kieruje Bushido. Jeśli może wydawać się dziwne, że „SVU” zajmuje się handlem zwierzętami jako tematem, nie martw się: Bushido jest również byłym handlarzem ludźmi.

Bushido zabił już trzynaście osób, zanim Stabler zaczął go badać. Gdy Stabler zaczyna działać pod przykrywką, odkrywa ponurą metodę Bushido na pozbycie się trudnych ludzi: karmienie nimi egzotycznych zwierząt, którymi handluje. Karmi tygrysa młodą, aspirującą modelkę. Później, po tym, jak chłopak modelki, raper o imieniu Gots Money, zostaje zabrany na przesłuchanie, Bushido karmi go hieną (w jakiś sposób przemyca ją do mieszkania Gotsa Moneya na Manhattanie).

Następnie, gdy Stabler łamie jedną z zasad Bushido, spotykając się z Bensonem (Mariska Hargitay), (który udaje prostytutkę, aby uniknąć podejrzeń), Bushido odpowiada, strzelając do niego dwukrotnie i zostawiając go na śmierć. To sprawia, że ​​jest to tym bardziej satysfakcjonujące, gdy SVU powali Bushido.

Podsumowując, Bushido to bezwzględny psychopata, którego niezwykłe wyróżnienie to niemal zabicie jednego z głównych bohaterów serialu. Żaden inny przestępca w sezonie 10 nie może tego przebić.

Czy ten post był pomocny?