Skip to content
TV

Lucy Lawless ujawnia, że ​​fani Mandalorian chcą, by zastąpiła Ginę Carano, ma ciemną stronę

29 de wrzesień de 2021
0bf24e847f06e7a2b7f2b00066f917eab7c1259f

CinemaBlend uczestniczy w programach partnerskich z różnymi firmami. Możemy otrzymać prowizję, gdy klikniesz lub dokonasz zakupów za pośrednictwem linków.

Mandalorianin będzie wyglądać nieco inaczej, gdy w końcu powróci w trzecim sezonie, ponieważ serial będzie pozbawiony jednej z głównych postaci, Cary Dune. Wynika to oczywiście ze zwolnienia aktorki Giny Carano, która została zwolniona z Lucasfilmu z powodu „odrażających i niedopuszczalnych” postów w mediach społecznościowych. Chociaż firma potwierdziła, że ​​nie planuje przekształcenia swojej roli, fani później wezwali Lucy Lawless do zastąpienia Carano. Chociaż taka miłość ze strony publiczności pozornie byłaby dobrą rzeczą, Lawless uważa, że ​​żądania fanów mogły kosztować ją kolejną okazję

ten Xena: Wojownicza księżniczka absolwentka niedawno ujawniła, że ​​faktycznie rozmawiała o innym Gwiezdne Wojny projekt, kiedy fancasty Cara Dune zaczęły się pojawiać. Wezwania do jej obsadzenia były wówczas silne, a wielu z nich nawet zamieszczało jej prace graficzne przedstawiające ją jako oficer Nowej Republiki. Lucy Lawless, która nie jest do końca pewna powodów, dla których Lucasfilm jej nie zatrudnił, stwierdziła, że ​​firma prawdopodobnie nie chciała zaspokoić pewnej części swoich fanów:

Cóż, szczerze mówiąc, dyskutowałem już o czymś na temat – nie było Mandalorianin – coś Gwiezdne Wojny-powiązany. Mogło mnie to w jakiś sposób zranić, bo wtedy nie mogliby mnie zatrudnić, bo wydawałoby się, że to schlebia… tu tylko zgaduję, nic nie wiem, ale pod pewnymi względami może to być nieprzydatne, ponieważ jeśli oni podporządkują się tej grupie fanów, to jak zamierzasz schlebiać każdej innej grupie fanów, wiesz, co mam na myśli?

Przed zwolnieniem Gina Carano, która ma wielu obserwujących w mediach społecznościowych, spotkała się z reakcją na kilka postów w różnych momentach w 2020 roku. Kiedyś znalazła się pod ostrzałem za tweetowanie nastrojów antymaskowanych i dystansu społecznego podczas COVID-19 pandemia. Została również wezwana w listopadzie zeszłego roku za dzielenie się teoriami o oszustwach wyborczych po wyborach prezydenckich w USA. Post, który ostatecznie doprowadził do jej usunięcia z Lucasfilmu, był postem TikTok, w którym porównała obecny klimat polityczny do Niemiec z czasów nazistowskich.

Lucy Lawless powiedziała następnie Metro.co.uk, że sama stała się „polityczna”, mimo że nie była bezpośrednio zaangażowana w zwolnienie Giny Carano. Mimo to czuje, że pierwsze wezwania do jej castingu wyszły z pozytywnego miejsca:

Ale taki jest świat i chcieli to zrobić z miłości. Dziękuję fanom za ich wierność. Od tamtej pory o tym nie myślałam, więc nie sprawiło mi to żadnego bólu, ale to była wtedy moja myśl, jak, och, to sprawia, że ​​wyglądam jak polityczna nominacja, a nie aktorka.

Trudno zaprzeczyć, że Lucy Lawless byłaby idealnym kandydatem do serii i nie można nie zastanawiać się, o jaką rolę była brana pod uwagę. Z dużym łupkiem Gwiezdne Wojny Programy telewizyjne na horyzoncie, nie trudno uwierzyć, że walczyła o rolę w projekcie takim jak Rosario Dawson Ahsoka. Nowe seriale, takie jak ta, mają w końcu trafić do Disney+, do którego możesz się zapisać, korzystając z tego linku.

Lucasfilm nie podał jeszcze żadnych konkretnych szczegółów Mandalorianin Jednak sezon 3, ponieważ produkcja podobno wkrótce rozpocznie się, wiadomości mogą spaść w najbliższej przyszłości. Jest wiele pytań, na które trzeba odpowiedzieć, ale jestem pewien, że widzowie będą najbardziej chętni, by dowiedzieć się, co stanie się z Cara Diuną Giny Carano.

Czy ten post był pomocny?