Skip to content

Kyra Sedgwick i Elsie Fisher dołączają do „Lato, w którym stałam się ładna” w drugim sezonie

31 de sierpień de 2022
kyra

Amazona Lato, które stałam się ładna dodaje Kyra Sedgwick i Elsie Fisher do obsady sezonu 2 w powtarzających się rolach. Szczegóły dotyczące ich postaci są w tajemnicy.

Seria Jenny Han, oparta na jej powieści o tym samym tytule, to wielopokoleniowy dramat, który opiera się na trójkącie miłosnym między jedną dziewczyną a dwoma braćmi, stale ewoluującym związku między matkami i ich dziećmi oraz trwałej sile silnych kobiecych przyjaźni . To opowieść o dojrzewaniu o pierwszej miłości, pierwszym złamanym sercu i magii tego jednego idealnego lata.

Gwiazdy serialu to między innymi Lola Tung, Jackie Chung, Christopher Briney, Gavin Casalegno, Alfredo Narciso, Rachel Blanchard i Tom Everett Scott.

Sezon 1 z Sezon, w którym stałam się ładna stał się numerem 1 w programie Prime Video podczas weekendu premiery. Jego drugi sezon jest obecnie w produkcji.

Drugi sezon jest prowadzony przez showrunnerów Han i Sarah Kucserka. Han, Kucserka, Karen Rosenfelt i Gabrielle Stanton są producentami wykonawczymi, podobnie jak Hope Hartman, Mads Hansen i Paul Lee dla Wiip.

Sedgwick to wielokrotnie nagradzana aktorka, producentka i reżyserka. Jest najbardziej znana ze swojej nagrodzonej Emmy i Złotym Globem roli zastępcy szefa, Brenda Leigh Johnson w dramacie kryminalnym TNT Bliżeja ostatnio zagrała w komedii ABC Zadzwon do swojej mamy.

Niedawno wyreżyserowała film fabularny Dziwność kosmosuw którym występują Kyle Allen i Alexandra Shipp, a premiera odbyła się na festiwalu Tribeca 2022.

Reprezentowana jest przez CAA, MGMT Entertainment i Schreck Rose Dapello Adams Berlin & Dunham.

Fisher niedawno zakończył film fabularny, Pamięć, z Jessicą Chastain i Peterem Sarsgaardem. Była główną rolą w nadchodzącym filmie fabularnym, Fuksiarzu boku Stephena Langa, a także w niezależnym filmie, Plac Rodzinnyu boku Henry’ego Winklera, Margo Martindale i June Squibb.

Jest liderem w obu funkcjach Prime Video Egzorcyzm mojego najlepszego przyjacielaktóry pojawi się pod koniec września oraz w funkcji Netflix Teksańska masakra piłą mechaniczną.

Czy ten post był pomocny?