Skip to content

Justin Spitzer o tym, jak „Biuro” i „Superstore” doprowadziły do ​​”American Auto” – TCA

11 de grudzień de 2021
AA pilot

Kończąc pięcioletnią karierę jako scenarzysta-producent w NBC Biuro, Justin Spitzer w sierpniu 2013 sprzedał kolejną jednokamerową komedię z pracy, Amerykańskie auto do NBC, z zobowiązaniem pilotażowym. Scenariusz nie trafił do pilotażu, a Spitzer zaczął tworzyć Supermarket. Po tym, jak ustąpił jako Supermarket Showrunner latem 2019 roku, aby skupić się na rozwoju w ramach ogólnej umowy Universal TV, objął nowe stanowisko w amerykański auto, który został przebudowany i trafił do pilota — a następnie do serii — w NBC.

Komedia, w której zagrali Ana Gasteyer, Jon Barinholtz, Harriet Dyer, Humphrey Ker, Michael B. Washington, Tye White i X Mayo, rozgrywa się w siedzibie głównej amerykańskiej firmy motoryzacyjnej w Detroit, gdzie upadająca grupa menedżerów próbuje na nowo odkryć tożsamość firmy w szybko zmieniającej się branży. Podczas wirtualnego panelu TCA dla programu Spitzer mówił o Amerykańskie autopochodzenie i jak Biuro oraz Supermarket wpłynął na jego decyzję o bliższym przyjrzeniu się amerykańskim biurom korporacyjnym.

„Rozpocząłem ten program w 2013 roku. Byłem na”Biuro” przez długi czas i pomyślałem, że chciałbym zrobić pokaz dotyczący miejsca pracy o świecie korporacji” – powiedział. „W Biuro, odnoszą się do decyzji podejmowanych przez korporacje, czasami, i myślę sobie, o czym to pokazuje i jak te decyzje są podejmowane?

„A potem, w następnym roku, zrobiłem Supermarket. Amerykańskie auto był w tym momencie w pilocie, więc wziąłem kawałki i włożyłem je w Supermarket. Od czasu do czasu rozmawiałem z Tracy Pakostą — która była w studiu, kiedy tworzyliśmy Amerykańskie auto pierwotnie; przeniosła się do sieci i zawsze była jej fanką — o to, czy kiedykolwiek będzie okazja, by ją przebudować.

„A więc, kiedy odszedłem Supermarket, wydawało się, że jest to okazja i wydawało się, że był to jeszcze lepszy czas. Supermarket to tak bardzo program o ludziach, których życie jest dyktowane przez korporacje, i przez cały czas wydają się być antagonistami, i wydawało się, że fajnie było zajrzeć za kulisy podejmowania decyzji. Ludzie w korporacji nie są złymi ludźmi; to dobrzy ludzie, którzy starają się, aby firma działała, a czasami ich decyzje mają zły wpływ na pracowników, ale pomyślałem, że fajnie byłoby zobaczyć, dlaczego takie decyzje są podejmowane.

„A później fakt, że jest to branża motoryzacyjna, pojawił się później. Chciałem tylko, żeby chodziło o wielki, wielomiliardowy amerykański przemysł”.

Oprócz Spitzera, Super gwiazda powracający gracz Barinholtz udostępnia również link do Amerykańskie auto, na którym jest regularną serią.

„Ktoś zapytał mnie: „Jaka jest różnica między Marcusem a Wesleyem?” – powiedział Barinholtz, odnosząc się do swoich postaci na Supermarket oraz Amerykańskie auto. „I myślę, że odpowiedź to 58 milionów dolarów”.

Amerykańskie auto, od Spitzer Holding Company, Kapital Entertainment i Universal Television, premiera 13 grudnia.

Czy ten post był pomocny?