Skip to content
TV

Jak Emily Deschanel z Bones naprawdę czuła się w pracy z Davidem Boreanaz?

29 de lipiec de 2022
l intro 1659073185

Emily Deschanel uśmiechnięta

Procedura kryminalistyczna „Bones” Foxa była godna uwagi w momencie premiery, ponieważ była pierwszą serią, w której David Boreanaz wystąpił w roli głównej po swoim wieloletnim występie w roli Anioła, najpierw w „Buffy the Vampire Slayer”, a następnie w serii spin-off , „Anioł”, który zakończył się w 2004 roku, zaledwie rok przed debiutem „Bones”.

Jednak w przeciwieństwie do swojej poprzedniej serii, Boreanaz nie grałby tytułowej postaci, ponieważ trafiła ona do Emily Deschanel. Deschanel, starsza siostra aktorki Zooey Deschanel, gra dr Temperance Brennan, antropologa sądowego o pseudonimie Bones. Wraz ze swoim zespołem dr Brennan współpracuje z agentką FBI Seeley Booth (Boreanaz), aby pomóc w rozwiązywaniu przestępstw, w których ludzkie szczątki wymagają większej wiedzy, niż może zapewnić FBI.

Duet pracował razem nad serialem przez cały cykl, który trwał 12 sezonów. W niedawnym wywiadzie Deschanel mówił o tym, jak wyglądało doświadczenie współpracy z Boreanazem w serialu.

Deschanel nigdy nie czuł się mniej niż równy Boreanaz

W wywiadzie dla The Hollywood Reporter Emily Deschanel opowiedziała o swoich doświadczeniach w pracy z Davidem Boreanazem.

Deschanel zwróciła uwagę, że ona i Boreanaz mają dobre relacje od samego początku. Podczas gdy Deschanel była weteranem telewizyjnym przed obsadą w „Bones”, nie była wcześniej głównym członkiem obsady serialu, podczas gdy Boreanaz miała doświadczenie jako tytułowa postać w serialu o wampirach „Anioł”. Jednak Deschanel powiedział, że różnica w ich doświadczeniu nigdy nie została wykorzystana przez Boreanaza do umniejszania jej lub poniżania w jakikolwiek sposób. „Nigdy nie próbował mi mówić, co mam robić, nigdy nie próbował mnie w żaden sposób szkolić ani sprawiać, że czułam się tak, jakbym nie należała lub uczyłam się i byłam nowa” – dodała.

Deschanel dodała również, że ona i Boreanaz rozumieją, że będą spędzać ze sobą dużo czasu i prawdopodobnie będą sobie nawzajem działać na nerwy. Zawarli więc umowę, aby zapewnić, że ich związek nie zostanie trwale uszkodzony.

„Daliśmy sobie nawzajem pozwolenie na odejście w różnym czasie lub po prostu powiedz „naprawdę mi teraz przeszkadzasz” lub „denerwujesz mnie, muszę od ciebie uciec”. I rzadko z tego korzystaliśmy, ponieważ daliśmy sobie nawzajem pozwolenie i rozmawialiśmy o tym” – powiedział Deschanel.

Boreanaz pomógł również utrzymać Deschanel w ryzach

Bones i Booth biorą ślub

Emily Deschanel mówiła również o presji bycia liderem w programie telewizyjnym, mówiąc, że była to duża presja z różnych aspektów. Poszerzyła, że ​​czuje się odpowiedzialna nie tylko za utrzymanie serialu i utrzymanie jego jakości, ale także za bycie liderem obsady i ekipy „Bones”.

„To dużo być liderem programu telewizyjnego. To duża odpowiedzialność i to zaszczyt, ale musisz ustawić ton na planie” – powiedziała Deschanel The Hollywood Reporter, dodając, że oznacza to, że zwykle jest zestresowana. podczas występu.

David Boreanaz miał jednak sposób, aby powiadomić Deschanel, jeśli była nieprzyjemna dla obsady i ekipy na planie. „Z jakiegoś powodu stało się żartem, że jeśli ktoś zachowuje się źle, dajesz mu dietetyczną colę”, powiedział Deschanel, „nie piję napojów gazowanych, więc jeśli ktoś przyniósł mi dietetyczną colę, wiedziałem, że to dlatego powiedz asystentowi, żeby przyniósł mi dietetyczną colę jako żart.”

Deschanel podsumowała, dodając, że od czasu do czasu robiła to samo Boreanazowi, ale Boreanaz był bardziej dowcipnisiem między nimi.

Czy ten post był pomocny?